Powrót

39-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Kwiecień 7, 2018

Policjanci z przeworskiej komendy zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Tydzień temu w Przeworsku na ul. Łańcuckiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vectrą, 39-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać przy sobie substancje zabronione. Podczas wykonywanych czynności, funkcjonariusze znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione przy nim substancje zabezpieczone.

Podczas badania testerem narkotykowym okazało się, że w jednym z opakowań znajduje się marihuana. Pozostałe substancje zostaną przekazane do laboratorium kryminalistycznego w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

rj

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny