Powrót

Zderzenie nissana z fiatem na A4

Marzec 21, 2018

Wczoraj wieczorem ( tj. 20.03.1018 przyp.red.) , przeworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Świętoniowej, w powiecie przeworskim, na autostradzie A4. Zderzyły się tam fiat z nissanem. W wypadku ucierpiał kierujący fiatem oraz dwie jego pasażerki. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Do wypadku doszło wczoraj, tuż po godz. 20 w Świętoniowej, w powiecie przeworskim, na autostradzie A4. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący fiatem sienną, 27 – letni mieszkaniec powiatu przemyskiego prawdopodomnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Wpadając w poślizg, uderzył w barierę energochłonną, znajdującą się po lewej stronie drogi, odbił się od niej i doprowadził do zderzenia z nadjeżdzającym nissanem, którym kierował 70 – letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. 

 

W zdarzeniu tym, ucierpiał kierujący fiatem oraz dwoje jego pasażerów, w tym 5 – letnie dziecko. Z obrażeniami, trafili oni do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny miejsca oraz pojazdów biorących w nim udział. Na tym odcinku drogi, ruchu pojazdów odbywał się jednym pasem ruchu. Policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi.

 

Przeprowadzone w tej sprawie postępowanie, wyjaśni szczegółowe przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadku.

 

rj

KPP Przeworsk

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny