Powrót

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

Marzec 29, 2018

33-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód marki Volkswagen Sharan na przejściu dla pieszych w Przeworsku. Kobieta wjechała rowerem na przejście przy włączonym świetle zielonym. Na szczęście obrażenia jakich doznała, okazały się niegroźne. Kierujący samochodem był trzeźwy.


Do zdarzenia doszło 27 marca br, około godz. 6 w Przeworsku na ul. Jagiellońskiej. 33-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego wjechała rowerem na przejście dla pieszych przy włączonym świetle zielonym i została potrącona przez samochód marki Volkswagen Sharan. Kierujący volkswagenem, 46-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wjechał na skrzyżowanie przy zapalonej strzałce zielonej na sygnalizatorze, która zezwala na warunkowy wjazd za sygnalizator. Do potrącenia doszło w momencie, gdy cyklistka pokonała już niemal całą szerokość jezdni. W wyniku zdarzenia kobieta doznała niegroźnych obrażeń. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.  

Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Trwają czynności w tej sprawie.

 

rj

KPP Przeworsk

 


3 myśli na temat “Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych”

 1. Arni pisze:

  Tam się chyba z zsiada z roweru o ile się nie myle ? Jak on ją potrącił na prawo skręcie to jakim cudem piszecie"gdy cyklistka pokonała już niemal całą szerokość jezdni" mogła co najwyżej pokonać 1/3 częśc jezdni bo tam z tego co pamiętam jest prawoskręt, pas na wprost i lewoskręt. Niestety kiero musi się zatrzymać na strzałce i koniec.

 2. józek pisze:

  Trzeba zejść z roweru i przeprowadzic go,ewidentna wina rowerzystki.

 3. kierowca-kobieta pisze:

  Kierowca musiałby być duchem świętym,by przewidzieć,że w momencie gdy on rusza,pani łaskawie wjedzie na rowerze na przejście dla PIESZYCH.

  beznadziejna jest ta krzyżówka!

  Miałam kiedyś przypadek,że w momencie kiedy wrzucałam jedynkę by ruszyć(mając tylko strzałkę) równocześnie pieszy wszedł na pasy,bo zmienilo się mu światło.Masakra jakaś z tą sygnalizacją

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny