Powrót

Pieszy ucierpiał w wypadku

Marzec 6, 2018

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę w Adamówce. W zdarzeniu ucierpiał nietrzeźwy pieszy, który przechodził przez drogę i został potrącony przez opla corsę. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. Kierujący oplem był trzeźwy.


Do wypadku doszło tuż po godzinie 20, na drodze wojewódzkiej nr 835 w Adamówce w powiecie przeworskim, na oznakowanym przejściu dla pieszych.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło, gdy 49-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego przechodził przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych. Wtedy został potrącony przez kierującego oplem corsą, 47-letniego mieszkańca Wrocławia. Pieszy  z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości obu uczestników zdarzenia. Kierujący oplem był trzeźwy, zaś pieszy miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, przeprowadzono oględziny miejsca wypadku i pojazdu. Obecnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie.

rj

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny