Powrót

Kolizja w Gniewczynie

Marzec 10, 2018

7 marca wieczorem w Gniewczynie Łańcuckiej doszło do kolizji drogowej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – rover z oplem. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kolizja zakończyła się mandatami dla obu kierujących.


Do zdarzenia doszło 7.03.2018 około godz. 19.30 w Gniewczynie Łańcuckiej na drodze wojewódzkiej nr 835. Kierująca roverem, 29-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, skręcając w lewo nie upewniła się, czy w tym momencie nie jest wyprzedzana przez inny pojazd. Skręcając uderzyła w opla vectrę, który następnie dachował. Kierujący oplem również złamał przepisy – nie dostosował się do znaku zakazu wyprzedzania. Kierującemu oplem, 24-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego, nic się nie stało. Kobiecie została udzielona pomoc medyczna.

Policjanci przebadali stan trzeźwości kierujących, byli oni trzeźwi. Sprawczyni kolizji, jak również kierujący oplem, zostali ukarani mandatami karnymi.

 

rj

KPP Przeworsk


2 myśli na temat “Kolizja w Gniewczynie”

 1. Lukas pisze:

  Chcesz mieć hopla kup "se" opla.

 2. Lukas pisze:

  Dziewczyna z "Rovera" dostała mandat nie wiem z jakiej przyczyny.

  Kodeks się kłania Panowie i Panie Policjanci !

  Art 24 Ruch pojazdów – wyprzedzanie 

  Rozdział  3 Ruch pojazdów oddział 6 

  Art 24 punkt 5 – Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywa się tylko z jego prawej strony !!!!!!!!!

   

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny