Powrót

W BMW przewozili narkotyki

Marzec 29, 2018

Kańczuccy policjanci, podczas kontroli drogowej BMW, ujawnili pod dywanikiem pasażera oraz w schowku susz konopi indyjskich. Jak okazało się narkotyki należały do kierowcy oraz jego pasażera. Za popełnione przestępstwo mężczyźni odpowiedzą przed sądem.


W środę w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW. W pojeździe przebywały trzy osoby. Podczas kontroli, podróżujący zachowywali się nerwowo, a w samochodzie wyraźnie wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę oraz pasażerów, a następnie przeszukali samochód.

Pod dywanikiem pasażera oraz w schowku znaleźli woreczki strunowe z zawartością suszu konopi indyjskiej. Jak się okazało, właścicielami narkotyków byli 24-letni kierowca BMW oraz jego 20-letni pasażer, obaj mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Funkcjonariusze poddali badaniu zabezpieczoną substancję, tester potwierdził, że jest to marihuana. 

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą teraz przed sądem.  

 

rj

KPP Przeworsk


2 myśli na temat “W BMW przewozili narkotyki”

  1. Alibaba arab z bajki pisze:

    Dobrze że złapali tych groźnych przestępców na gorącym uczynku. Taką ilością naćpał by się cały powiat. Napewno byli to członkowie groźnego kanczudzkiego kartelu narkotykowego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny