Powrót

Konie wbiegły wprost pod samochód

Luty 13, 2018

– Na drogę krajową 94 w Mirocinie wbiegły trzy konie. Kierująca mazdą zderzyła się z jednym z nich. Pojazd pozostał na pasie jedni, a mężczyźnie nic się nie stało. Strażacy zabezpieczyli jezdnię przed ponownym wtargnięciem koni. Opiekun zwierząt poinformował, że koń biorący udział w kolizji nie ucierpiał – powiedział kpt. Marcin Lachnik z KP PSP w Przeworsku.

Informację o tym nietypowym zdarzeniu potwierdza również przeworska policja: – W dniu 12.02.2018 roku o godzinie 21:50 w miejscowości Mirocin, kierująca pojazdem marki Mazda 26-letnia mieszkanka pow. Biłgorajskiego  najechała na trzy konie, które wtargnęły na drogę bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd w wyniku czego doszło do zdarzenia drogowego.  Ustalono, iż opiekunem koni jest mieszkaniec pow. przeworskiego, na którego za popełnione wykroczenie nałożono mandat karny w związku z art.77 kw ( Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany -przyp. autora).  Kierująca w związku ze zdarzeniem nie odniosła obrażeń- relacjonowała Justyna Urban z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.


BO

konie1 konie2
Fot. Na miejscu pracowało 10 strażaków z PSP w Przeworsku, OSP Mirocin, oraz Policja.


4 thoughts on “Konie wbiegły wprost pod samochód”

 1. Tesla pisze:

  Nawiązująć do osiedla M. Konpnickiej chce Was poinformować że od tygodnia na osiedle od strony szkoły mogą wjeżdżać tylko i wyłączne samochody posiadające identyfikatorwydawany przez spółdzielnie mieszkaniową. Mogą oczywiście wjeżdżać samochody ale tylko na parking przedszkola nr3.

  Parkowane samochodów nie mieszkańców na osiedlu jest zabronone i mieszkańcy tego osiedla idąc wzorem mieszkańców osiedla Jagielońskiej będą natychmiast informować policję o takim zaparkowaniu zbłąkanego kierowcy…

  Pozdrawiam

  1. Daga pisze:

   Więc drogi autorze jak zobaczę samochód mieszkańca osiedla Konopnickiej zapakowany na innym osiedlu to też będę wiedział co zrobić, a niestety kilkanaście samochodów się pozna.Pozdrawaiam 

   1. Tesla pisze:

    Popieram i pozdrawiam.

     

 2. Lukas pisze:

  Co za czasy, lada chwila będziemy się topić nawzajem w talerzu zupy. Ludzie mają po dwa trzy samochody na rodzinę, kiedyś był 2-3 na jedną klatkę i było miło bo można było kogoś podwieźć podrzucić a teraz bijemy się o miejsca co za czasy !!. ….. widzisz i nie grzmisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny