Powrót

Wygrana w Derbach. Kibice kolejny raz dopisali!

Styczeń 15, 2018

Wysokim zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz derbowy pomiędzy naszym zespołem a drużyną Góral Tryńcza Futsal Team. Nasz zespół pokonał gości 14:7. Bohaterami spotkania byli Mateusz Kocur oraz Maciej Lechderbowy pomiędzy naszym zespołem a drużyną Góral Tryńcza Futsal Team.

Spotkanie dobrze rozpoczęli goście, którzy za sprawą Pietlucha w 2 minucie objęli prowadzenie. Nasz zespół powoli wchodził w rytm meczowy.  W 4 minucie świetnie dysponowany tego dnia Kocur wyrównał stan spotkania. Nasz zespół w przeciągu zaledwie 6 minut dołożył rywalom trzy bramki (Struś, Wojtas, Kocur). Kiedy wydawało się, iż nasza drużyna kontroluje przebieg spotkania, do głosu zaczęli dochodzić goście i już w 16 minucie doprowadzili do wyrównania 4:4 a następnie 5:5. Ostatnie słowo jednak w pierwszej połowie spotkania należało do naszych zawodników, którzy na 40 sekund przed końcem pierwszej części spotkania objęli prowadzenie 6:5.

Kapitalnie drugą połowę spotkania rozpoczęli nasi zawodnicy, którzy w odstępie 4 minut strzelili cztery bramki co pozwoliło na wypracowanie bezpiecznej 5 bramkowej przewagi. Drużyna z Tryńczy próbowała nawiązać równorzędną walkę, jednak tego dnia nasi zawodnicy wreszcie do niezłej gry dorzucili przede wszystkim skuteczność. Wynik spotkania 14:7 odzwierciedla przebieg meczu.

1 2 3 4 5


Jedna myśl na temat “Wygrana w Derbach. Kibice kolejny raz dopisali!”

  1. Kibic pisze:

    Taka mala uwaga – mecz odbył się w sobotę 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny