Powrót

Uciekał przed policją z narkotykami w samochodzie

Styczeń 28, 2018

20-latek z powiatu przeworskiego odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mundurowi w samochodzie młodego człowieka zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w nocy policjanci z kańczuckiego komisariatu zauważyli w Kańczudze pojazd, którego kierujący na widok radiowozu zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Pomimo włączonych przez policyjny radiowóz sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący audi nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli w pościg i już po chwili zatrzymali samochód.

Kierującym samochodem okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że uciekał, bo spanikował. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Podczas przeszukania samochodu pod fotelem kierowcy policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki.

20-latek został zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków i za niezatrzymanie się do kontroli.

 

rj

KPP Przeworsk

 

303-151284


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny