Powrót

Remis w Zarzeczu

Styczeń 24, 2018

Kolejne już emocjonujące spotkanie naszego zespołu. Tym razem w niedzielę nasz zespół oraz drużyna Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze przysporzyli kibicom wiele pozytywnych emocji. Nie brakowało również ostrej gry.

Początek spotkania, to wzajemne badanie sił obu zespołów. W 6 minucie spotkania drużyna gospodarzy miała szansę na objęcie prowadzenia, jednak Sebastian Pawlak nie wykorzystał rzutu karnego. Dobrze w tej sytuacji spisał się Kamil Wołowiec.

Między 12 a 16 minuta spotkania nasz zespół zdołał odskoczyć drużynie z Zarzecza na 3 bramki. Kiedy wydawało się , że będzie to łatwe spotkanie do głosu zaczęła dochodzić drużyna Zarzecza strzelając kontaktową bramkę pod koniec pierwszej części spotkania. Wynikiem 3:1 dla naszego zespołu zakończyła się pierwsza części spotkania.

Drugą części spotkania dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy doprowadzili do wyrównania, a następnie za sprawą Valeriy Sokolenko wyszli na prowadzenie. Nasz zespół odpowiedział bramką Edwin Struś.

Dalsza części spotkania to wzajemna wymiana ciosów. Najpierw Mateusz Kocur dał nam prowadzenie, jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 32 minucie spotkania po naszym błędzie Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze objęła prowadzenie, które trwało do niemalże końcowej syreny.

No właśnie…niemalże. Wtedy to nasza drużyna grając z wycofanym bramkarzem za sprawą Mateusza Kocura, który sprytnie dograł do Edwina Strusia, a ten na 3 sekundy przed końcem dał punkt naszemu zespołowi.

Ogólnie podsumowując spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonym kibicom w Hali GOSiR w Zarzeczu.

9 Mateusz Kocur 1 – 0
5 Patryk Jakub Duzy 2 – 0
11 Rafał Michalik 3 – 0
8  Patryk Strawa 3- 1
9 MIŁOSZ CZURA 3 – 2
17 KAMIL DROB 3 – 3
8  Edwin Struś 4 – 4 A
25  Valeriy Sokolenko 3 – 4