Powrót

Pogrzeb nastolatek z Tryńczy

Styczeń 2, 2018

Tryńcza pożegnała dwie siostry. Osiemnastoletnia Dominika i jej młodsza szesnastoletnia siostra zostały pochowane na cmentarzu w Tryńczy. Żegnało je setki osób.


Trzy nastolatki z Tryńczy zaginęły w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Dwie siostry oraz ich koleżanka Klaudia, miały pojechać na pizzę z dwoma starszymi kolegami. Niestety, cała piątka zginęła. Samochód, którym jechali wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rzeki Wisłok. Msza żałobna za siostry została odprawiona w kościele im. Św. Kazimierza  w Tryńczy.  Anię i Dominikę żegnała rodzina przyjaciele, znajomi, oraz delegacje ze szkół. Kolejne pogrzeby odbędą się w środę i czwartek. 3. stycznia pochowani na wspólnej mszy zostaną mężczyźni, którzy zginęli w tragicznym wypadku, zaś w czwartek w kościele w Tryńczy pożegnana zostanie ostatnia nastolatka, której ciało wyłowiono z Wisłoka.


BO 

pogrzeb2 pogrzeb1 pogrzeb4 pogrzeb3


3 myśli na temat “Pogrzeb nastolatek z Tryńczy”

 1. B. napisał(a):

  Straszna tragedia 🙁

 2. aga napisał(a):

  Bardzo współczuję rodzinom, a zwłaszcza matkom. Wiem co przeżywają Tylko ktoś, kto przeżył podobna tragedię ten wie jaki to ból. 

  1. jana24 napisał(a):

   Jestem dla  Zmarłych i ich bliskich osobą zupełnie obcą ale serce boli na myśl / że mlode osoby spoczną  w zimnej ziemi  , w grobach straszny żal , słów brakuje po prostu ciężko

   mi zrozumieć ,że życie pisze taki tragiczny scenariusz ,przecież to dzieci swoich rodziców

   którzy cierpią , wyrazy ogromnego wspólczucia  .

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny