Powrót

Dzieci w szpitalu odwiedził Mikołaj

Grudzień 7, 2017

Miejski radny Maciej Szewczyk po raz trzeci postanowił pomóc mikołajowi i udał się do dzieciaków, które 6 grudnia musiały zostać na oddziale dziecięcym w przeworskim szpitalu. 

Maciej Szewczyk, jako jedyny wśród radnych od początku kadencji swoją dietę otrzymywaną za pracę na rzecz miasta przeznacza dla mieszkańców. W grudniu m.in. odwiedza oddział dziecięcy przeworskiego szpitala wręczając prezenty dzieciakom, które mikołaja, nie mogły oczekiwać w swoich domach.

– Najważniejsza jest radość tych dzieci i ich uśmiech. Cieszę się, że te 15 dzieciaczków, które wówczas przebywały na oddziale choć na chwilę zapomniało o szpitalnej rzeczywistości i uśmiechnęło się myśląc o mikołaju- mówił Maciej Szewczyk. – Swoją akcję zawsze organizuję ze ścisłą współpracą z dyrekcją szpitala i pracownikami oddziału dziecięcego. Im również pragnę serdecznie  podziękować za życzliwość – dodał radny. 


BO

2
W paczkach, które Maciej Szewczyk przekazywał dzieciom od Mikołaja były słodycze zabawki, kula z mikołajem i sztucznym śniegiem.

 

5 4 31Fot. Archiwum prywatne Macieja Szewczyka


8 myśli na temat “Dzieci w szpitalu odwiedził Mikołaj”

 1. Leszek napisał(a):

  Mam nadzieję że w najbliższych wyborach będzie Pan kandydował na Burmistrza

  1. K si l napisał(a):

   Niech się nie napala bo nie ma szans, jestem najlepszym burmistrzem i bedę nim jeszcze przez dwie kadencje.

 2. elena napisał(a):

  Duze brawa dla pana.

 3. Janek napisał(a):

  Super sprawa byłaby z tymi prezentami, gdyby nie było w tym wszystkim tego przysłowiowego lansu i fotoreporterów.

  1. iiiiiiiiiiiiiiiiii napisał(a):

   kto normalnie idzie i wręcza obcym dzieciom prezenty jeśli nie ma w tym interesu ? lepiej udać się do domu dziecka bo w szpitalu leżą dzieci do których przychodzi mikołaj

  2. Tede napisał(a):

   Dlaczego ma nie być lansu? Wlasnie niech będzie jak najwięcej i niech tych pozostałych radnych bezradnych cholera bierze jak to widzą.

   Siedzą debatuja i nic z tego nie ma. Maciej Szewczyk jedyny cała kasę przeznacza na tzw wborców i nie tylko.

   Sama organizacja imprez dla dzieci przez Macieja (wycieczki z wyżywieniem, zwiedzaniem tamy, ogniska itp), monitoring na osiedlu M. Konpnickiej, darmowe nauki j. angielskiego i (można dużo więcej wymieniać) idzie z jego kasy z diet (nie mówiąc ile prywatnie dokłada z własnej kieszeni),  która inni biora do kieszeni a nie robią w mieście nic.

   Maciek oby tak dalej i ujawniaj sie przy każdej akcji żeby wszyscywiedzieli jak doberym czlowiekiem jesteś i ile dobrego robisz pomimo, że rzucają CI kłody pod nogi boś nie z tzw kliki.

   Jedyny NORMALNY robiący dużo dla Mista. Reszta to interesiarze chroniący swoich stołeczków i nie robiący nic po za to co musza…

    

    

 4. milo napisał(a):

  Jakby nie pchał się w politykę tylko bezinteresownie działał to wielki szacunek, ale niestety przecież to wszystko to powolne zbieranie elektoratu i pchanie się w tą nędzną politykę a szkoda. 

 5. Leszek napisał(a):

  Bez polityki nic nie zdziała. Obecny Burmistrz ma plecy w PO i wszyscy widzimy jak miasto się prężnie rozwija tworząc nowe miejsca pracy, budując nowe mieszkania oraz wypełniając tak skutecznie obietnice przedwyborcze (wspomaganie przedsiębiorców, niskie i łatwe do uzyskania kredyty itd.)

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny