Powrót

Dachowanie Seata w Przeworsku

Grudzień 7, 2017

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w Przeworsku na ul. Czarnieckiego. Kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożne rowu, gdzie pojazd dachował. Jak okazało się, mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie.


Wczoraj ok. godz. 12 policjanci ruchu drogowego z przeworskiej komendy udali się na zdarzenie drogowe, do którego doszło w Przeworsku, na ul. Czarnieckiego. W przydrożnym rowie znajdował się samochód marki Seat Leon przewrócony na dach.

Kierujący tym pojazdem 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna.

Policjanci poddali 24-latka badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że miał on blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

rj

KPP Przeworsk

dachowanie 1 dachowanie2


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny