Powrót

Sprawozdanie z realizacji inwestycji Gminy Przeworsk

Październik 5, 2017

Poniżej przedstawiamy szczegółowe sprawozdanie z realizacji zaplanowanych i realizowanych inwestycji Gminy miejskiej Przeworsk w 2017 roku:

 

1 2 3 4 5

 

 


7 myśli na temat “Sprawozdanie z realizacji inwestycji Gminy Przeworsk”

 1. Antosia pisze:

  No fajnie to wygląda tylko zapomniano o chodniku dosłownie około 800 metrów na ul. Czarnieckiego do Maćkówki tak blisko miasta tyle dzieci,młodzieży codziennie chodzi,często wieczorem po różnych zajeciach i tak niebezpiecznie,czy ktoś się tym zainteresuje?Panie Burmistrzu nic nie da się wygospodarować w budżecie?

  1. Barbara L. pisze:

   Właśnie!!!  Brak nawet przyzwoitego pobocza, a w deszczowe dni, albo kiedy pługi zgarną śnieg – szkoda słów – ale lepiej zająć się słoniami, w centrum to bardziej spektakularne, a tam, że na jakichś obrzeżach komuś samochody jeżdżą po plecach, to szczegół!  A my też płacimy podatki!  Tak jak na Żurawiej, czy Żytniej, gdzie są eleganckie chodniki, chociaż natężenie ruchu nieporównywalnie!  podobno są jacyś radni?  szkoda, że tylko przed wyborami! 

 2. MistrzJoda pisze:

  Jak to jest ? 

  Na osiedlu Benbenka świeci się każda latarnia, a na 11 Listopada co druga lub co trzecia, walą mnie oszczędności je chce się czuć bezpiecznie płace podatki to chyba mogę  mieć dostateczne oświetlenie mojej ulicy. Widzę że Benbenka to lepszy sort bo mają LEDY ^^ ale to już przeżyje ważne żeby się wszystko świeciło a nie wybiórczo. Panie burmistrzu wystosować do Pana oficjalne pismo ? Śmiało zbiorę podpisy z negatywnymi opiniami mieszkańcow 11 Listopada.

  Pozdrawiam ŁCH.

  1. Abc pisze:

   Na 11Listopada najlepszą "inwestycja"ostatnich czasów jest próg zwalniający  wybudowany centralnie pod oknem zamieszkałego domu gdzie 10m dalej nikt nie mieszka……

   1. MistrzaJoda pisze:

    Walą mnie progi, a poza tym próg jest na wysokości domu w którym mieszka Pan od akcesori wędkarskich, a po trzecie w sumie to dobrze że są te progi jak się komuś nie podoba niech tędy nie jeździ, ludzie po 14 zapier…. ją tutaj aż strach na drogę wyjść.

     

 3. Ja pisze:

  Czy odcinek drogi między Krus a Sezamem to  też jest element remontu tej drogi ? Dziura na dziurze i zapadniete studzienki, przy przejściu obok Sezamu  zapadnieta studzienka  A ile minęło od remontu ? Jak wygląda wyjazd z Dynowskiej na 1000lecia? Przecież tam jest tak stromo że się nie da normalnie włączyć do ruchu bo albo się uderza zderzakiem o asfalt chcąc jechać w stronę Gorliczyny, albo każdy "tir" zaczepia zderzakiem naczepy wykonując ten sam manewr. Przed "remontem" było znacznie lepiej, nie wiadomo czemu przy "remoncie" obniżono poziom asfaltu na 1000lecia a podniesiono na wjeździe na Dynowska? Pewnie nowego asfaltu położono tyle że mniej się nie da, a na pewno mniej niż było co najlepiej widać na wyjazdach w boczne ulice. Pewnie za jakiś czas bedzie tak jak na ul Misiagiewicza czyli co kawałek pożądane i poobrywane aż do wiaduktu w Ujeznej…. w końcu wykonawca ten sam…..

 4. kuba pisze:

  Zastanawiam się czy po remoncie drógi wlaściel po np. 3 miesiacach sprawdza sprawność studzienek burzowych. W ramach remontu ulicy wtedy E-4 remontowano ul.Grunwaldzką i po remoncie zapadła sie studzienka , następna zasypana studzienka asfaltem to studzienka na E-4 przy wjezdzie do domu pana Urbana. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny