Powrót

Pomóż innym jak Pani Kasia, oddaj włos!

Październik 5, 2017

Ostatnio pani Katarzyna Kałamarz zdecydowała się obciąć swoje piękne, długie włosy. Wspólnie z założycielką salonu fryzjerskiego TATANKA, Justyną Sobalą stwierdziły,  że wyrzucenie włosów do kosza to  marnotrawstwo, kiedy tyle chorych osób marzy o naturalnej peruce. Obie panie wykonały piękny gest i włosy oddały do fundacji WeGirls, która zajmuje się przekazywaniem naturalnych włosów do produkcji darmowych peruk dla chorych dzieci.

20171004_102739
Fundacja Przyjaźni WeGirls działa prężnie już od kilku lat. Dzięki darczyńcom nie tylko z Polski, ale i z innych krajów, zbierają włosy, a przy współpracy z firmą Rokoko – dostarczają darmowe peruki uzyskiwane w toku całkowicie bezpłatnej  produkcji. Wiele dzieci, które już straciły nadzieję, odzyskało uśmiech i pewność siebie, dzięki efektywnej zbiórce włosów i perukom dobranym na miarę.

20170922_105715

Fundacja Przyjaźni WeGirls i Rokoko tworzą silne partnerstwo skutkujące efektywną pomocą. Wśród osób, które zdecydowały się pomóc jest między innym pani Katarzyna Kałamarz. – Chciałam komuś pomóc. Wiele ludzi czeka na perukę z naturalnych włosów. Marzy o takiej, bo na sztucznej od razu widać, że nie jest prawdziwa. Cieszę się, że mogłam pomóc- mówiła szczęśliwa Pani Kasia. 

 

20170922_103140
Swojej radości nie kryła też fryzjerka i założycielka salonu na ul. Studzińskiej w Przeworsku, Justyna Sobala, która w TATANCE wiele razy obcinała włosy na naturalne peruki i zawsze jeśli tylko może zachęca do tego pięknego gestu kolejne kobiety. – Warto. Jeśli mamy wyrzucić piękne włosy do kosza, a można komuś zmienić tym życie to warto – podkreślała. Wszystkie panie i panów, którzy myślą o ścięciu swoich długich włosów zachęcamy do powtórzenia gestu Pani Katarzyny Kałamarz i Justyny Sobali. 


BO


 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Usługi Remontowo Budowlane Heron maszyny Kucab