Powrót

Morderstwo z samobójstwem pod Przeworskiem

Październik 13, 2017

Do dramatycznych zdarzeń doszło w ostatnich dniach w jednej z podprzeworskich miejscowości. Mieszkaniec województwa opolskiego, który pod Przeworskiem miał swoją wieloletnią konkubinę, najprawdopodobniej zabił swoja żonę, przywiózł jej ciało w samochodzie, porzucił przy autostradzie i sam powiesił się w pomieszczeniu gospodarczym domu konkubiny.

1
Cała dramatyczna historia rozpoczyna się w woj. opolskim.  Najprawdopodobniej Piotr L. po rozwodzie ze swoją żoną nie może pogodzić się z podziałem majątku. Jest niezadowolony z faktu, że żona zabrała większość. Przyjechał po żonę do pracy i najprawdopodobniej zadając jej kilkadziesiąt ciosów w twarz morduje swoją byłą żonę. Zwłoki kobiety zapakował do bagażnika swojego samochodu i jechał do swojej konkubiny pod Przeworskiem.

10

Ciało kobiety odnaleźli przeworscy policjanci. Teren przy autostradzie został przeszukany, po tym jak na komendę zgłosił się  mężczyzna z damską torebką, bez dokumentów leżącą tuż przy drodze. Ciało kobiety odnaleziono w krzakach. Nie było zakopane. 


Mężczyzna tej samej nocy  powiesił się  w stodole należącej do konkubiny. – Z dotychczasowych ustaleń wynika, że do śmierci Piotra L. nie przyczyniły się osoby trzecie. Zgon nastąpił w wyniku powieszenia. Należy domniemywać iż śmierć kobiety nastąpiła przy udziale osób trzecich. Miała liczne obrażenia twarzoczaszki -powiedziała zastępca Prokuratora Okręgowego z Przemyśla  Beata Starzecka-Skrzypiec. – Dokładne przyczyny śmierci będą znane po sekcji zwłok, w tym momencie trwa postępowanie wyjaśniające.


BO

4

Fot. miejsce ujawnienia zwłok

 

44444444444

Fot. Samochód w którym najprawdopodobniej przewieziono ciało.

 

5 9 8 7 63


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny