Powrót

Hondą uderzył w Renaulta na autostradzie

Październik 2, 2017

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (30 września br.)  na autostradzie w Mirocinie. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący hondą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył renaulta. W zdarzeniu ucierpieli pasażerowie hondy, którzy trafili do szpitala.


Wczoraj około godz. 10, w miejscowości Mirocin na autostradzie A4, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy, kierujący samochodem osobowym marki Honda Accord, 36-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył renaulta laguny. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznali pasażerowie hondy. Kierującemu laguną, 46-letniemu mieszkańcowi województwa śląskiego oraz pasażerce nic się nie stało.

Policjanci przebadali stan trzeźwości kierujących, obaj byli trzeźwi. Wobec sprawcy tego zdarzenia policjanci zastosowali postępowanie mandatowe.  

 

rj

KPP Przeworsk

 

303-142006 303-142007 303-142008


Jedna myśl na temat “Hondą uderzył w Renaulta na autostradzie”

  1. qwe napisał(a):

    Klasyka na polskich drogach i konczy sie tak jak na zdjeciu albo jeszcze gorzej

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny