Powrót

Kanonada w Przeworsku. Orzeł liderem tabeli

Wrzesień 11, 2017

W meczu 6.kolejki V ligi okręg Jarosław, Orzeł rozgromił na własnym boisku Roztocze Narol 7:0. Po tym zwycięstwie nasz zespół awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando biało-czerwonych, którzy zdominowali rywala a kwestią czasu było kiedy piłka wyląduje w bramce Roztocza.
Wynik meczu otworzył w 15 minucie, Damian Misiło, dla którego było to  pierwsze trafienie po powrocie do klubu z Przeworska.
Debiutanckiego gola dla Orła zaliczył Szymon Barszczak, finalizując dokładne dogranie Dawida Pigana.
Warto zauważyć, że nasz zespół dokonał  rzadkiego wyczynu, w ciągu 20 minut, pomiędzy 43 a 63 minutą, nasza drużyna zdobyła aż 6 bramek !

Kolejne spotkanie na Stadionie Miejskim w Przeworsku, Orzeł rozegra w sobotę, 23 września o godzinie 16:00 a przeciwnikiem będzie LKS Skołoszów.
Już dziś serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadający się pojedynek.

ORZEŁ – Roztocze Narol 7:0 (3:0)

1:0 15' – Damian Misiło (asysta Dawid Pigan)
2:0 43' – Karol Wilk (asysta Piotr Misiąg)
3:0 45'- Konrad Stępień (asysta Piotr Boratyn)
4:0 49' – Piotr Boratyn (asysta Karol Wilk)
5:0 51' – Szymon Barszczak (asysta Dawid Pigan)
6:0 57' – Edwin Struś (asysta Karol Wilk)
7:0 63' – Karol Wilk (asysta Paweł Gurak)

ORZEŁ: Kurosz (74 Niemiec) – Misiąg, Tworzydło, Misiło, Kowal – Pigan (57 Paweł Gurak), Barszczak, Struś (65 Piątek), Wilk (66 Pikuła) – Stępień, Boratyn (50 Adrian Gurak).

Roztocze: Gałka – Bielec, Chmielewski, Krupa, Przednówek (65 Vogelzegang) Zdybek (46 Byra), Zieliński, Banań, Wolańczyk, Gołębiowski, Mazurkiewicz. Żółte kartki: Pigan, Kurosz – Zieliński, Byra.