Powrót

Zderzenie tira z motocyklem

Sierpień 16, 2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Sieteszy w poniedziałkowe południe. Zderzyły się tam dwa pojazdy, ciężarowe volvo z motocyklem. W wyniku tego zdarzenia, ranny został kierujący jednośladem. Mężczyzna trafił do szpitala.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 13, w miejscowości Sietesz w gminie Kańczuga, na drodze wojewódzkiej nr 881. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do zdarzenia doszło, gdy kierujący tirem skręcał w prawo. W wyniku zderzenia się motocykla marki Honda z ciężarowym Volvo obrażeń ciała doznał 24-letni kierujący jednośladem, mieszkaniec powiatu przemyskiego.  Mężczyzna trafił do szpitala.

Kierujący tirem, 43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego był trzeźwy. Od kierującego Hondą pobrana została krew do badania na stan trzeźwości. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności, które pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kańczudze.

303-138452 303-138451 303-138449

rj

KPP Przeworsk


Jedna myśl na temat “Zderzenie tira z motocyklem”

  1. aju napisał(a):

    Ja już znam okolicznoci wypadku. Tam jest wąsko i TIR zjechał na przeciwległy pas, żeby zmieścić się w zakręt w prawo. Z naprzeciwka wyjechał motocykista, który zapie…ł i na swoim pasie ujrzłał naczepę, której nie mógł ominąć. Nie mógł już też zahamować i mamy przyczynę 🙁

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny