Powrót

Przetarg na lokal byłej Piwiarni u Jana

Sierpień 11, 2017

W dniu 10-08–2017 r. (czwartek) o godz. 11:00 w siedzibie PTBS mial się odbyć przetarg na lokal o powierzchni 59,4m2 położony w Przeworsku ul.Rynek 2. Nie doszedł on jednak do skutku, ponieważ nikt nie wpłacił wadium.

Jest to lokal, w ktorym od 26 lat  mieściła się  Piwiarnia u Jana. Wlasciciel pubu Jan Krupa ze stałymi klientami  pożegnał sie w niedziele wieczorem.  

st.zawadzki


2 myśli na temat “Przetarg na lokal byłej Piwiarni u Jana”

  1. kuba napisał(a):

    Przy tym przetargu zastanawia mnie jak to pan prezes Zb.Kaduk wyliczyl ten czynsz .Kiedy w  firmie  ktorą zarządza zaczyna sie lichwa a kiedy prawo rozbójnika Rumcajsa. Podatek jaki placi PTBS od 60metrow wynosi rocznie 2220 zł do tego dodajmy drugie 2000 zl zysku  i zaokraglijmy to do 5000 zl rocznie czyli miesiecznie ok.400 zł.Wszystko co ponad tej kwoty jest w firmie bedącą wlasnoscią mieszkańcow w/g mnie jest rozbojem .Rozumiem jak by pan prezes  zaproponowal czysz 400 zl. miesiecznie a na przetargu oferanci doszli  do 1300 zl.Ciekawią mnie rzeczywiste koszty poniesione przez PTBS  w tym lokalu w okresie 5 lat. Zobaczymy o ile zostanie obniżona kwota wywoławcza. Z jednej strony pan prezes szuka dobrego naiwnych  dzierzawcy ,a z drugiej strony lekką rączka rozdaje 200 tys.dla 18 mieszkań budujac balkony przy ul Jagiellońskiej. Podnosi standart mieszkań na życzenie wlasciciela. Kto zabroni bogatemu,i to nie ze swoich pieniedzy.

  2. Kochampiwo napisał(a):

    Prawdopodobnie wszystkiego dowiemy się kiedy poznamy przyszłego najemcę……kto to taki pewnie już wiadomo jak to w Przeworsku. Pewnie nie będzie to też tak wygórowana kwota to moje zdanie. Jeżeli zaś chodzi o historię tego miejsca to dobrze byłoby aby tradycja w jakimś stopniu została podtrzymana. To jednak tylko pobożne życzenia stałych konsumentów. …przewiduję raczej szmateks albo coś podobnego. Pozdrawiam 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny