Powrót

Aż sześciu nietrzeźwych podczas działania „Trzeźwy poranek”

Sierpień 9, 2017

Przeworscy policjanci w ciągu kilkugodzinnej akcji "Trzeźwy poranek" zatrzymali aż sześciu kierujących, którzy wsiedli za kierownicę z promilami w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali pięć uprawnień do kierowania pojazdami.


W poniedziałek w godz. od 5 – 13, na terenie powiatu przeworskiego prowadzone były działania „ Trzeźwy poranek”. Akcja miała na celu ujawnienie i wyeliminowanie z ruchu tych kierowców, którzy mimo, że pili alkohol, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swojego samochodu.

Funkcjonariusze skontrolowali 830 kierowców, aż sześciu z nich jechało na „podwójnym gazie”, stwarzając tym samym potencjalne niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Trzech kierujących odpowie za wykroczenie, kolejnych trzech za przestępstwo. 

Podczas działań policjanci zatrzymali pięć uprawnień do kierowania pojazdami. Zatrzymali także kierowcę, który posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Przeworsku.

Teraz za swoje zachowanie wszyscy odpowiedzą przed sądem.

Apelujemy o rozsądek! Nietrzeźwi kierowcy stanowią jedno z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zasada jest jedna piłeś – nie jedź! Szanuj życie swoje i innych!

 

rj

KPP Przeworsk

pijany kierowca


2 myśli na temat “Aż sześciu nietrzeźwych podczas działania „Trzeźwy poranek””

  1. Nowy napisał(a):

    Taki apel do policji u uciszenie baranów jeżdżących na ścigaczach o 2 w nocy, przez tych idiotów nie da się spać, barany parkują w garażach od strony bębenka.

    Pozdrawiam

  2. Maria Maria Alice napisał(a):

    Adh. Abraços. Sim. Iguana juice
    Bloom tbm é orgânico. [Link deleted]

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny