Powrót

Potrącenie rowerzystki w Przeworsku

Maj 12, 2017

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzystki, do którego doszło w środę w południe w Przeworsku na ul. Wojska Polskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca oplem zafirą potrąciła jadącą rowerem kobietę, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. 63-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego z obrażeniami trafiła do szpitala.


W środę około godz. 12, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Przeworsku na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Reymonta. Doszło tam do potrącenia rowerzystki. Kierującą samochodem osobowym potrąciła kobietę, a następnie oddaliła się z miejsca wypadku. Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Zafira skręcając w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidło poruszającej się rowerzystce.

W toku podjętych czynności policjanci ustalili, rowerzystkę potrąciła 32-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego.

63-letnia kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno rowerzystka, jak i kierująca oplem zafirą były trzeźwe.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

 

rj

KPP Przeworsk

 

303-128331


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny