Powrót

Piast – Orzeł 0:1

Maj 1, 2017

0:1 Mateusz Świst (58')

Piast Tuczempy: Strawa – Stopyra, Jaroch, Demski, Kubas, Wielgosz (73. Tarnawski), Czub, Sas (62. Zając), Wota, Noga, Rączka

ORZEŁ: Kurosz – Tworzydło, Jarosz, Kyć, Misiąg – Struś (61' Kowal), Mikulec, Broda, Świst (75' Gołębiowski), Pigan (83' Buczkowski) – Stępień (57' Boratyn).

 

Sędziowali: Witold Kwaśny oraz Dawid Zając i Marek Głowacki (Sędziszów Małopolski).


W spotkaniu 26 kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł po ciężkim i wyrównanym meczu zdobył ważne trzy punkty pokonując Piast Tuczempy.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym Orzeł podejmie KS Wiązownica w środę 3 maja o godz. 17:00.

 

Wypowiedzi pomeczowe:

Sylwester Jarosz (kapitan drużyny – MKS Orzeł):
Jadąc do Tuczemp wiedzieliśmy że czeka nas trudny pojedynek gdyż jest to drużyna walcząca bazująca na długich piłkach i stałych fragmentach gry. My walczymy o utrzymanie i każda strata punktów z naszej strony oddala nas od tego. Od początku meczu byliśmy bardzo zmotywowani ale w naszych poczynaniach było widać dużo nerwowości i niedokładności. Druga połowa już znacznie lepsza efektem bramka po składnej akcji Boratyn – Świst, dobra gra obronna całej drużyny mimo osłabienia. Cieszymy się z punktów, ale to na razie maleńki kroczek w stronę utrzymania. Przed nami dużo pracy i jeżeli będziemy grać w każdym meczu z takim zaangażowaniem  to o utrzymanie można być spokojnym, warunek musimy punktować.

Daniel Zielenkiewicz (trener MKS Orzeł):
Wracamy do gry o utrzymanie.Wygrywamy u solidnego rywala ,który na wiosnę nie przegrał jeszcze.Gramy o życie w każdym meczu i dlatego czasami zawodnicy podejmują złe decyzje na boisku, zapominają o podstawowych rzeczach. Musimy wtedy nadrabiać ambicją i walecznością. Wygraliśmy zasłużenie, wkładając całe serce w mecz. Tak musimy grać w każdym meczu, a efekty przyjdą.
Dziękuję za postawę całej drużynie i ludziom którzy w nas wierzą .

Grzegorz Bieniasz (prezes MKS Orzeł):
Wygrywamy bardzo ważne i trudne spotkanie na ciężkim terenie dzięki czemu wracamy do gry. Cały tydzień ciężko pracowaliśmy tak w treningu na boisku jak i mentalnym oraz motywacją bowiem ostatnia porażka mocno siedziała w głowach.W meczu z Piastem nastawiliśmy się na ciężką walkę a naszym celem było zwycięstwo. Piast był groźny ale to my zdobyliśmy zwycięską bramkę i bardzo się cieszymy. Dziękuję sztabowi, zawodnikom oraz wszystkim którzy nas wspierają.

 

IV liga podkarp.PIAST Tuczempy 0-1 ORZEL Przeworsk 2017_04_28-025


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny