Powrót

Orzeł – KS Wiązownica 2:0

Maj 4, 2017

W meczu 28 kolejki IV ligi podkarpackiej Orzeł pokonał KS Wiązownica 2:0. Bramki zdobyli Piotr Boratyn i Marcin Gołębiowski.

Mecz rozpoczął się od asysty młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Perfect Przeworsk którzy wyszli na boisko z zawodników obu drużyn, natomiast w przerwie meczowej odbył się konkurs rzutów karnych gdzie zwycięzcę wybrali kibice swoim aplauzem.

fotka eskorta 2


Najwięcej braw otrzymał Adaś (rocznik 2013) który strzałem przy słupku w lewy dolny róg nie dał szans bramkarzowi. 
Gratulacje!
  
Przed meczem w obozie Orła panowała duża mobilizacja, nasz zespół w każdym spotkaniu szuka punktów by wydostać się z dolnych rejonów tabeli.

 

orzel-wiazownica

Spotkanie było bardzo ciekawe i licznie zgromadzona publiczność nie mogła narzekać na brak emocji. 

orzel-wiazownica4

Na boisku trwała zażarta walka i nikt nie odpuszczał. Pomimo sytuacji z obu stron na bramki czekaliśmy do ostatniego kwadransa. Ale jakie to były bramki… Nasz zespół podkręcał tempo gry a dobre zmiany spowodowały że Orzeł mocno nacierał. Najpierw Piotr Boratyn w sobie tylko wiadomy sposób wykończył dośrodkowania Marcina Gołębiowskiego i wspaniałym strzałem pokonał bramkarza gości wprawiając kibiców w szał radości. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Marcin Gołębiowski który pięknym strzałem z 20 metrów w stylu "stadiony świata" zdobył druga bramkę dla naszej drużyny.


Brawo drużyna. 

 

Podziękowania dla licznie zgromadzonej i gorąco dopingującej zawodników publiczności, głównego Sponsora klubu – Burmistrza Miasta Przeworsk oraz Rady Miasta Przeworska, Grupy Emigracja Orzeł Przeworsk 1945, B&P Engineering oraz wszystkich firm wspierających nasz klub.

 

 
ORZEŁ – KS Wiązownica 2:0 (0:0)

73' 1:0 – Piotr Boratyn
90'+ 2:0 – Marcin Gołębiowski

ORZEŁ: Kurosz – Kowal, Jarosz, Kyć, Tworzydło (77' Paweł Gurak) – Struś (56' Boratyn), Mikulec, Kudła, Świst (80' Buczkowski), Pigan – Stępień (60' Gołębiowski).

Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Kubas, Gwóźdź, Cach – Daniel, Fedor (66' Sobczak), Lorenc, Rop, Pawlak (76' Sokolenko) – Mołdoch.

Żółta kartka: Pawlak.
Sędziowali: Wojciech Wolan oraz Mariusz Koper i Wojciech Ciołek (Tarnobrzeg).

Widzów: 450

Zawodnik meczu

firmy

Zawodnik meczu: Dawid Pigan


Więcej informacji, zdjęcia z meczu na: https://www.facebook.com/mksorzelprzeworsk/


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny