Powrót

Wygrywamy derby z Góralem

Luty 6, 2017

Licznie zgromadzeni kibice byli świadkami pięknego widowiska  w wykonaniu obu zespół. Nasz zespół okazał się skuteczniejszy od gości i zasłużenie wygrał z Góralem Tryńcza 9:3.

DSC_0376-001

Kibice, którzy wypełnili hale sportową przy ul. Misiągiewicza nie mogli narzekać na nudę. W spotkaniu padło aż 12 bramek, a co cieszy najbardziej, dziewięć z nich strzelili nasi zawodnicy.

DSC_0426-001

Początek spotkania znakomicie rozpoczął się dla gości, którzy za sprawą Pietlucha objęli prowadzenie. Nasz zespół odpowiedział piękną bramką Flaka. Nasza drużyna z minuty na minutę zaczęła grać coraz lepiej co przełożyło się na prowadzenie najpierw 2:1, a następnie 3:1.  Swoje sytuacje miał również Góral , jednak tego dnia szczęścia było po naszej stronie. Oba zespoły nastawiły się na twardą walkę, czego dowodem są aż 4 przedłużone rzuty karne. Dwa z nich wykorzystał Kocur i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 6:1. Goście odpowiedzieli jedną bramką. Wynikiem 6:2 zakończyła się pierwsza cześć spotkania.

DSC_0452-001

Druga części spotkania to nieustanne ataki jeden jak i drugiej strony. Kontaktową bramkę i jak się później okazało jedyną w tej części spotkania strzelił zawodnik gości Maciej Lech. Nasz zespół zdołał odpowiedzieć trzema trafieniami zdobywając w całym spotkaniu 9 bramek a tracąc 3. Cieszy naprawdę dobra gra naszej drużyny w dniu wczorajszym.

FUTSAL TEAM PRZEWORSK-GÓRAL TRYŃCZA 9:3 (6:2)

9 KRZYSZTOF PIETLUCH Góral Tryńcza 2′ 0-1
14 KAROL FLAK Futsal Team Przeworsk 3′ 1-1
9 PRZEMYSŁAW PALUCH Futsal Team Przeworsk 8′ 2-1
6 MARCIN DAWIDZIAK Futsal Team Przeworsk 9′ 3-1
8 HUBERT BOBER Futsal Team Przeworsk 13′ 4-1
7 Mateusz Kocur Futsal Team Przeworsk 16′ 5-1
7 Mateusz Kocur Futsal Team Przeworsk 16′ 6-1