Powrót

19-latek usłyszał zarzut za posiadanie marihuany

Luty 14, 2017

Policjanci wydziału kryminalnego przeworskiej komendy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna w pojeździe przewoził susz konopi indyjskich, który ukrył w etui na okulary. U pasażera zaś znaleziono cztery woreczki strunowe z białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymali.

Zatrzymane narkotyki i biały proszek Przeworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego rozprowadza na terenie Przeworska środki odurzające.  

W piątek wieczorem funkcjonariusze wydziału kryminalnego czekali na 30-latka. Podeszli do niego gdy wsiadał do samochodu na obcych tablicach rejestracyjnych. Policjanci przeszukali mężczyznę znajdując przy nim 4 woreczki strunowe z białym proszkiem.

Następnie mundurowi przeszukali pojazd marki seat, w którym znaleźli woreczek z zawartością suszu. Do jego posiadania przyznał się kierowca pojazdu, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz cztery woreczki strunowe z białym proszkiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora.

19-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

 

303-122206

 

rj

 

KPP Przeworsk


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny