Powrót

Czempioni sportowej Polski

Listopad 21, 2016

Podczas Gali Sportowej Polski, która odbyła się 15 listopada 2016 r. w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, Klub Sportowa Polska wyróżnił blisko 140 podmiotów działających na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i krzewienia sportu wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnych.


IMG_7147

Przedstawiciele najaktywniejszych samorządów i firm, dzięki zaangażowaniu i działalności których baza sportowo-rekreacyjna w naszym kraju jest z roku na rok coraz lepsza i nowocześniejsza odebrali zasłużone nagrody z rąk najlepszych polskich sportowców – olimpijczyków.IMG_7138XVII edycja wydarzenia zgromadziła blisko 300 osób, Laureatów tegorocznych wyróżnień oraz przyjaciół Klubu Sportowa Polska i sympatyków sportowej Polski.


gala-422


Jednym z Laureatów – Pasjonatem Sportowej Polski jest Pani Maria Ziętek-Leśnicka, nauczyciel zajęć wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Dębowie.


gala-72Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a za sprawą swoich działań jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców. W tym roku KSP uhonorował medalami menadżerów sportu, społeczników, animatorów sportu, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i inicjatorów różnych projektów i imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, a także inicjatorów budowy nowych obiektów sportowych.

aGRATULUJEMY PANI MARII I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !aaaaagala-432gala-89


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny