Powrót

Kopnął mężczyznę, powodując ciężkie obrażenia

Kwiecień 12, 2016

Policjanci z Kańczugi zatrzymali 19-latka, który będzie odpowiadał za ciężkie uszkodzenie ciała. Młody człowiek podczas sprzeczki kopnął mężczyznę, powodując jego upadek i poważny uraz głowy. Wczoraj prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielę około godz. 22 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od dyspozytora pogotowia ratunkowego o tym, że karetka przywiozła do szpitala mężczyznę z poważnym urazem głowy. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z Kańczugi. Z ich ustaleń wynikało, że 37-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, podczas sprzeczki, został kopnięty przez młodego mężczyznę w brzuch. Po tym pokrzywdzony upadł, doznając obrażeń głowy. 

 

Funkcjonariusze analizowali i weryfikowali zgromadzony w tej sprawie materiał. Dzięki ich pracy, w poniedziałek, sprawca tego przestępstwa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. To 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

 

Młody mężczyzna usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Przeworsku, która zastosowała wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

 

Przestępstwo uszkodzenia ciała zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kańczudze pod nadzorem miejscowej prokuratury. 

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/


Jedna myśl na temat “Kopnął mężczyznę, powodując ciężkie obrażenia”

  1. mk pisze:

    ten 37-letni mężczyzna nie przeżył tego, 10 kwietnia został pochowany

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny