Powrót

Odpowiedzą za posiadanie i sprzedaż narkotyków

Styczeń 16, 2016

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Sieniawie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Ponadto jeden z nich na chwilę przed zatrzymaniem sprzedał je nastolatkowi. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.


Policjanci z zespołu kryminalnego uzyskali informację, że 21-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego posiada narkotyki. Informacja potwierdziła się. Policjanci zatrzymali 21-latka i jego 18-letniego kolegę. Młodzi mężczyźni mieli przy sobie marihuanę. Także w mieszkaniu starszego z nich, funkcjonariusze zabezpieczyli susz konopi.


Obaj usłyszeli już policyjne zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających. 18-latek usłyszał ponadto zarzut udzielenia małoletniemu suszu konopni w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii: kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za sprzedaż środka odurzającego lub substancji psychotropowej małoletniemu podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

KPP Przeworsk
Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Frydrych Heron maszyny Kucab