Powrót

Młoda, piękna, utalentowana i z płytą!

Grudzień 24, 2015

Natalia Wilk (26l.) pochodząca z Nowosielec koło Przeworska, jest absolwentką wokalistyki na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Tam pod okiem największych gwiazd polskiej estrady szlifowała swój warsztat. Natalia ma za sobą już debiuty na szklanym ekranie i wielkie koncerty plenerowe.


natalka3


Natalia od zawsze kochała muzykę. Śpiew był dla niej czymś więcej, aniżeli tylko dodatkiem do pięknej buzi. Już od najmłodszych lata wykazywała się szczególnym talentem muzycznym. W liceum śpiewała w różnych rodzimych zespołach, kilku koleżankom uświetniła najpiękniejszy dzień życia, śpiewając na ich ślubach. Swoim głosem zachwycała wielu. Skończyła Liceum Ogólnokształcące w Przeworsku im. Władysława Jagiełły i na studia zawędrowała do Lublina, by tam szukać swojego szczęścia. Ta decyzja okazałą się strzałem w dziesiątkę.


natalka płyta

Mów spokojniej” słowa: Adam Zagajewski, kompozycje: Włodek Pawlik, soliści: Marek Bałata , Łukasz Jemioła , muzycy zespołu Weezdob CollectiveW Lublinie Natalia rozwinęła skrzydła i zaczęła śpiewać u boku najlepszych. Młoda wokalistka ma za sobą ponad sześćdziesiąt koncertów i recitali. Najważniejsze z nich to koncerty min. w Teatrze Starym w Lublinie, gdzie wraz z Tomaszem Momotem i Arturem Gadowskim wokalistą zespołu IRA zagrali niepowtarzalny koncert zatytułowany „Najpiękniejsze Ballady Świata”.


Sama artystka o sobie pisze bardzo krótko -Wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka wokalistyki na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Miałam okazję sprawdzić się w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych oraz różnorodnym repertuarze. Poznałam specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach, oraz współpracują z osobami z branży artystycznej- puentuje Natalka, jednak nie sposób pominąć jej występów u boku znanych artystów tj. Krystyny Prońko, Włodka Pawlika, Marka Stefankiewicza, Marcina Pospieszalskiego, Tomasza Momota, Doroty Miśkiewicz, Kayah, Kuby Badacha, Sławka Uniatowskiego, Krzysztofa Cugowskiego, Artura Gadowskiego, Piotra Cugowskiego, Kasi Cerekwickiej, Piotra Shmidta, Klary. Na stałe współpracuje i współtworzy projekty z Tomaszem Momotem, Arturem Gadowskim i Włodkiem Pawlikiem.

natalka2


Wokalistka odniosła również spory sukces w programie „Bitwa na głosy”. Supportowała także takie grupy i artystów jak Pinavela, Novika i Sofa. Pojawiła się także na Sopot Top Trendy w 2014 roku.


Potem jej kariera nabierała rozmachu i charakteru, czego efektem są jej liczne występy i nagrana płyta z Orkiestrą Tomasza Momota oraz płyty nagrane wspólnie z różnymi artystami i z Włodkiem Pawlikiem zdobywcą muzycznej nagrody GRAMMY- tj. „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”.

natalka

 Natalia Wilk z nieukrywaną przyjemnością i sentymentem wraca do rodzinnych Nowosielec i to tam między innymi w okresie świątecznym będzie można ją spotkać.

 

Poza czynną działalnością jako wokalistka, Natalia jest także pedagogiem. Uczy śpiewu i emisji głosu w lubelskich placówkach. Prowadzi także warsztaty wokalne dla początkujących wokalistów.


Natalia Wilk mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów i co najważniejsze cały czas pracuje nad poszerzaniem swoich umiejętności i rozwijaniem kariery.


Beata Olejarka


Jedna myśl na temat “Młoda, piękna, utalentowana i z płytą!”

  1. Marek pisze:

    Gratulacje dla Natalki! Od zawsze była posiadaczką czystego i fajnego wokalu. Ja pamiętam szczególnie jej występy kiedy śpiewała jeszcze w zespole muzycznym The Sweet Sound z Przeworska – to były naprawdę super imprezy – szczególnie pamiętne w Sieniawie 😉 Życzę jeszcze więcej sukcesów!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Heron maszyny Kucab