Powrót

Certyfikat „Gmina Fair Play” dla gminy Tryńcza

Październik 28, 2015

Zakończyła się tegoroczna edycja konkursu „Gmina Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji organizowanego przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, a afiliowanego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

 

dfs


Certyfikat oraz tytuł „Gmina Fair Play” 2015 zdobyło 17 samorządów, w tym Gmina Tryńcza z województwa podkarpackiego.


GFP2015-247
Kapituła Konkursu przyznała także nagrody główne i wyróżnienia oraz tytuł „Samorządowy Menedżer Roku” 2015.  Uroczyste zakończenie edycji wraz z podsumowaniem odbyło się 23 października w hotelu Bristol w Warszawie. Wśród obecnych gości byli Laureaci, przedstawiciele organizacji otoczenia biznesu, przedsiębiorcy i politycy. Uroczystość swoją obecnością uświetnił Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki. 

Idea konkursu

Głównym założeniem konkursu „Gmina Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji jest promowanie wśród polskich i zagranicznych inwestorów tych samorządów, które stwarzają warunki do rozwoju i są otwarte na nowe inwestycje, a jednocześnie gwarantują rzetelną obsługę w przyjaznej biznesowi atmosferze. Konkurs prowadzony jest w 5 kategoriach: gmina wiejska agro, gmina wiejska wielofunkcyjna, miasteczko i małe miasto, średnie miasto, duże miasto, gmina turystyczna.
Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab