Powrót

Woś najlepszym burmistrzem

Czerwiec 12, 2014

 SIENIAWA: Odznaczenie dla burmistrza


W sobotę 24 maja delegacja Miasta i Gminy Sieniawa z Burmistrzem, Adamem Woś wzięła udział w uroczystościach Dnia Samorządu Terytorialnego w Rzeszowie. Na imprezę zaproszeni zostali włodarze z całego Podkarpacia. Święto ustanowione zostało przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej dla upamiętnienia daty pierwszych w pełni demokratycznych wyborów samorządowych do rad gmin i miast, które odbyły się 27 maja 1990 roku. W tym roku samorząd województwa świętował 15 – lecie swego istnienia.


przeworsk_wos najlepszy_1201_fot(zbiory własne)


Obchody Dnia Samorządu Terytorialnego były okazją do wręczenia wyróżnień i nagród dla najlepszych samorządowców z regionu. Na podstawie decyzji Komisji Nominacyjnej, Adam Woś, Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa otrzymał z rąk marszałka Władysława Ortyla wyróżnienie dla „Najlepszego Burmistrza” w województwie podkarpackim w kadencji 2010-2014 i został nominowany do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Podkarpacka Nagroda Samorządowa przyznawana jest wspólnie przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych i Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie”.Beata Olejarka

Artykuł ukazał się w Życiu Podkarpackim dnia 4 czerwca br.

http://www.zycie.pl/informacje/Przeworsk

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą – Twoje Miasto Przeworsk. Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczonym w naszym serwisie. Właściciele portalu nie odpowiadają za zamieszczane w nim komentarze oraz posty użytkowników.


2 myśli na temat “Woś najlepszym burmistrzem”

  1. Anonim pisze:

    Tzw układy i układziki.

  2. I tak ze stołka na stołek…..

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab