Powrót

Oświadczenie radnego z dnia 27.03.2014

Marzec 31, 2014

Z Radnym rozmawiała  nasza dziennikarka. Najpierw w rozmowie próbował przekonać, że nie zrobił nic złego potem napisał oświadczenie, które Państwu prezentujemy:
Oświadczam że zamieszczony przeze mnie film w żaden sposób nie łamie prawa, nie na miejscu jest twierdzenie że udostępniając film nagiąłem lub złamałem prawo ( tak jak mi to Pani zarzuciła ) bo nie Pani jest ocenianie treść tego filmu pod względem prawnym. Jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej to są do tego organy które w sposób bezsporny to wyjaśnią i bardzo proszę jeśli Pani zredaguje jakiś artykuł aby nie oczerniała mojej osoby ponieważ nie należy to do przyjemności.

Odnosząc sie do całego tego zamieszania stwierdzam że jest to przeprowadzona nagonka na mnie przez pewną grupę ludzi której bardzo zależy abym się trochę uciszył i spodziewam się dalszych działań z ich strony. Ja na tyle jestem rozsądny że nie pójdę taką drogą jak oni chociaż jestem w posiadaniu bardzo dużej wiedzy aby również tym ludziom przykrości dostarczyć.

Informuję ze film został umieszczony na portalu youtube w dniu 26.10.2013r. i obejrzało go 566 osób i nikt nie zgłosił zastrzeżenia co do tego filmu gdzie oglądający maja taką możliwość , został dodany 1 komentarz przez Dariusza Wypyszewskiego o następującej treści: Wspaniałe pieski. Ja opłakuję zaginięcie swojego rudzielca. Poszedł za dzikami w kukurydzę i przepadł. Proszę nie ufać tym ludziom którzy podrzucili pani film że był on dostępny przez kilka minut ponieważ on jest w dalszym ciągu na portalu tylko oznaczony jako prywatny.

Bardzo dziękuję za zainteresowanie sprawą i bardzo Panią proszę o rzetelne nie krzywdzące ocenienie całości problemu.

z poważaniem

Tomasz Krzan


Radny do oświadczania dołączył linki do podobnych filmów, aby udowodnić, że jest ich setki tysięcy w internecie:

 
http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/radny-z-przeworska-filmowal-meczarnie-dzika/egq8m#.Uzj6IrOy9z8.facebook
Beata Olejarka

REDAKCJA NIE ODPOWIADA ZA TREŚĆ FILMU, ZAWIERA ON TREŚCI DRASTYCZNE, NIE POWINNY GO OGLĄDAĆ OSOBY PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

oswiadczene


229 thoughts on “Oświadczenie radnego z dnia 27.03.2014”

 1. AQ pisze:

  NIE ! TO NIE JEST NORMALNE!!

  1. ja myślę że z tej pracy co on wykonuje , to mu psychika je…!!!

   1. BOA pisze:

    Albo ma za duzo i za dobrze i w głowie się popie…..

  2. JK pisze:

   Prawa Pan nie złamał Panie K. ale jest jeszcze etyka łowiecka, o której widać Pan nie ma pojęcia. Proponuję zmienić hobby na ASG albo paintball. A jak lubi Pan filmować zamiast działać (i naganiacze muszą Pana wyręczać) to może National Geografic Pana zatrudni.
   Nie powinien Pan być myśliwym bo psuje Pan reputacje też normalnym ludziom.

  3. Wspanialy radny wstyd dla radnych za przebywanie w gronie tego czlowieka

 2. To sie radny nawojowal to nie jest normalne ale dupuszczane przez prawo

 3. B. pisze:

  Wytrzymałam 10 sek. filmu, później musiałam wyłączyć, bo nie jestem w stanie na to patrzeć.

  1. Babo garnki czekają a nie oglądać co nie dla ciebie

   1. B. pisze:

    Neandertalczyku wracaj do swojej jaskini ;-D

   2. xss pisze:

    Zmywarka i Robot kuchenny czekają i wyręczają w tych czasach;-)Pozostaję nie siedziec bezczynnie ,reagowac i nie udawac,ze się nic nie stało odnosnie cierpien jakie to bezbronne zwierze przeżywało oraz z całego serca życzyc Radnemu, temu „panu” w niebieskim i Policjantowi współmiernego bólu.

 4. Gość jest mistrzem świata. Tym oświadczeniem przeszedł samego siebie 😀 Chłopie – weź już nic nie pisz, nie tłumacz się bo każdym komentarzem tylko pogarszasz swoją sytuację. Pogódź się z tym, że nie jesteś zbyt inteligentny

  1. taktak pisze:

   Czy on w ogóle chodził do szkoły? Powinien być karany za kaleczenie polszczyzny.

   1. Strzelec pisze:

    to chyba SIWA mu pisała!!!

 5. ADN pisze:

  Tu jest link do filmiku nakręconego przez Pana Tomasza
  http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/radny-z-przeworska-filmowal-meczarnie-dzika/egq8m#.UzhvQs_6WHg.facebook

  Mam nadzieję, że prokuratura się Panem zajmie. Filmik trwa ponad 2 minuty, a Pan twierdzi, że dobił Pan zwierze odpowiednio szybko? Proszę Pana, to zwierze, przechodziło horror przez te dwie minuty, próbowało uciekać, a nie mogło bo było sparaliżowane, bało się, cierpiało. A Pan przez 2 minuty patrzył się na ten brak bezsilności tego zwierzęcia, na jej strach w oczach i nagrywał filmik, który później z dumą umieścił internecie. Pan się nazywa myśliwym? Czy Pan w ogóle jest człowiekiem?
  Straciłam do Pana całkowity szacunek, który miałam i ręki już Panu nie podam. I mam nadzieję, że poniesie Pan z tego czynu konsekwencje prawne.

  1. Brawo, zgadzam się, że na takie barbarzyństwo lekkiej kary nie powinno być.

 6. Anonim pisze:

  Widać że prawo mamy do bani że zezwala na takie sadystyczne rzeczy. Współczuje sympatykom tego okrucieństwa i jest ich mi szkoda powinni udać się do specjalisty bo pod kopułką im coś się dzieje złego dzisiaj dzik jutro może być człowiek.

  1. Panie Krzan rodzaj działalności jaką Pan prowadzi chyba źle działa na Pańską psychikę.

 7. ktoś pisze:

  Szanowałem pana Tomasza tak jak szanuję innych przedsiębiorców za to co robią bo w pewien sposób wspomagają naszą gospodarkę i dają zatrudnienie innym ale do jego osoby straciłem jakikolwiek szacunek bo nawet jeśli istnieje prawo, które tego nie zabrania to ponad nim stoją normy i zasady moralne, którymi powinniśmy się kierować. Dla tego własnie uważam tą osobę za niegodną bycie radnym. Ponadto jeśli ten film był kręcony podczas polowania to zastanawiam się dlaczego ten człowiek ponownie nie strzelił do tego zwierzęcia skracając jego cierpienie a przypatrywał się jedynie i kamerował jak psy rozszarpują dzika – to jest okrucieństwo i znieczulica. Na koniec mam kilka słów do radnego: nie (krzań) Pan, że to jest dobre tylko zastanów się co robisz.

  1. Wesma pisze:

   O jakim szacunku mówisz? Do ludzkiego śmiecia? Ten bydlak zlikwidował nawet konto na fb bo pewnie mu dużo osób odpowiednio „gratulowało”.

 8. CII pisze:

  PROPONUJĘ KOLEDZE PROKURATOROWI POSTAWIENIE ZARZUTU ZNĘCANIA SIĘ NAD ZWIERZĘCIEM. WNIOSEK O POZBAWIENIE PRAWA DO POSIADANIA BRONI PALNEJ ORAZ WYDALENIE Z PZŁ. NATURALNIE NIE WIERZĘ, ŻE KOLEDZY RADNEMU JAKĄKOLWIEK KRZYWDĘ ZROBIĄ. POLSKA POWIATOWA!!! PSl-OWSKA!

  1. Brawo, tak jest. Tak powinno być, a jak będzie każdy wie … Niestety.

 9. zPrzeworska pisze:

  Jeśli Tomaszu Krzan nie widzisz nic nagannego w zaprezentowanym przez siebie bestialstwie, to zapoznaj się z opiniami ok. 400 osób komentujących ten „wyczyn”.
  Nawet myśliwi potępiają takie postępowania i fakt znęcania się. A autor „wyczynu” nie widzi nic złego …

  1. Jaki autor taki i wyczyn

 10. Więc po co tu wchodzą osoby nie kompetentne.Nie pasuje nie oglądam. Myslistwo jest dla osób zdrowych umysłowo i fizycznie a nie dla takich listków co tu opisują i opluwają normalnego faceta

  1. kręcenie filmu przez kilka minut zamiast dobić to jest myślistwo człowieka zdrowego może fizycznie a o zdrowie umysłowe bym się zastanowił

  2. zPrzeworska pisze:

   I autor filmu twierdzący, że bestialstwo i sadyzm wobec zwierzyny to normalność i cechy normalnego faceta, i ty uważający tak samo, jesteście normalni inaczej. Piszesz:”Myslistwo jest dla osób zdrowych umysłowo i fizycznie” . A zatem myślistwo stanowczo nie jest ani dla ciebie, ani dla autora filmu. Mam pisać wolniej i cyrylicą żebyś zrozumiał ??

   1. toja pisze:

    Oj, tam. Przecież on nie wie co to jest cyrylica.

  3. lpgw pisze:

   Ludzie wchodzą tutaj bo… mogą. Zaiste, czy takie to dziwne?
   Nie ma się co dziwić, że są tacy, którym się takie zachowanie nie podoba. Czy jeśli obok Ciebie ktoś bije żonę, kradnie kobiecie torebkę czy robi coś innego, co nie jest akceptowane w społeczeństwie – odwracasz się plecami i odchodzisz?
   Widzisz, przez takie zachowania, państwo musi myśleć za obywateli.

   Owszem ten sport jest dla ludzi zdrowych – przede wszystkim umysłowo bo trzeba otrzymać pozwolenie na broń palną.
   Myślistwo to jednak nie tylko strzelanie do zwierzyny. To również dbanie o nią i o środowisko. Znam kilku mysliwych i nie jeden raz słuchałem ich opowieści o dokarmianiu zwierzyny etc.
   Zdecydowanie jednak nie jest to sport w którym należy się pastwić nad zwierzyną. Strzelasz i zabijasz. Jeśli nie zabiłeś za pierwszym razem poprawiasz i koniec.
   Nie może być zgody na takie zachowania.

   Proszę nie mi nie mówić, że facet, któremu takie widoki sprawiają radość jest normalny.
   Pozdrawiam.

  4. Andrzej pisze:

   …jebnij się krzan w łeb jak masz czym…bo głowy to ty nie masz chopie…jak byś wpadł mi w łapy to bym ci pokazał kutasie „polowanie z nagonką „” oj pokazał bym ci ja…

  5. Andrzej pisze:

   ..jakiego normalnego…wy chyba z jednego”klubu pojebów” jesteście…

 11. Jakby wioski były mądre nie dawałyby zleceń jego firmie niech żyje z polowania

 12. bata pisze:

  Wielkie dzięki panu radnemu za rozsławienie Przeworska na całą Polskę. Żenada.

 13. Lolz pisze:

  Pokazał jak się w dupce poprzewracała od przypływu gotówki. Niegodny nawet spojrzenia na ulicy.

 14. Anonim pisze:

  jak zwykle krzan obraca klota ogonem i robi z siebie kozla ofiarnego, ofiare nagonki, zenada

 15. Jadzia pisze:

  Nie NAGIĄŁEM TYLKO NARUSZYŁEM,Panie Tomku słownictwo sie Panu kłania 🙂

 16. Ustawa o ochronie zwierząt (Dz.U. z 2003r. nr 106, poz. 1002 z późn. zm.) art. 1 ust. 1, art. 4 ust. 8, art. 33 ust. 1a, art. 35 ust. 1. Tu wszystko jest jak na dłoni. Tłumaczenia tego pana są żenujące. Nic mnie nie obchodzą polowania na Bałkanach ,bo takie filmiki pan radny przedstawia jako usprawiedliwianie swojego postępowania. Skoro jest myśliwym ,a mam nadzieję, że już nim nie jest, to powinien wiedzieć ,że zwierzę należy uśmiercić jak najszybciej. Psy z kolei należy szkolić tak, żeby bezwzględnie słuchały komend właściciela. Pies ,który nie reaguje na hasła nie nadaje się do polowań.

 17. cyrk pisze:

  Człowieku. Znam Cię i lubiłem. Nie mieszkam w Przeworsku od 14 lat. Między innymi dlatego, że miasto nie oferowało żadnej perspektywy dla młodych ludzi. Banda idiotów, między innymi w radzie miasta, zajmowała się stawianiem pomników i kościołów, zamiast tworzeniem miejsc pracy i aktywnej rozrywki. Niestety po tym „filmiku” tracę do Ciebie szacunek i to nie dlatego, że znęcałeś się nad zwierzęciem i zabiłeś jakiegoś dzika, mam to gdzieś. Dlatego, że idiotycznie się tłumaczysz, jak gówniarz w piaskownicy i jesteś przekonany, że takie zachowanie jest ok. „Wybiłem koledze zęby, bo milion ludzi na świecie wybija innym zęby”.

  1. fiku pisze:

   popieram w 100%

 18. Ty ch… Żebyś zdychał w takich samych męczarniach!

 19. ben pisze:

  zawsze się zastanawiam jak widząc jakieś zwierzę można chcieć mu odebrać życie – co to by mi dało? moim zdaniem
  trzeba zakazać im polowań, nie można zabijać tylko dla ‚przyjemności’ z zabijania (patrz polowania na ptaki), przecież nie jest tak
  że jak nie będą zabijać zwierząt, to będą zabijać … regulacją
  stanu zwierzyny płowej zajmą się drapieżniki (wilki, rysie, itp. -teraz prawie juz wytępione jak wiele innych gatunków) lub środki regulujące rozród,
  ale dla najbardziej zawziętych myśliwych można wprowadzić taki model jak w wędkarstwie
  ‚catch and release’ czyli strzał nabojem usypiającym , zdjęcie z „upolowanym” zwierzakiem i z powrotem go do lasu
  .Strzelby takie już istnieją, nie są drogie przy cenach tradycyjnych sztucerów, a zasięg mają
  taki jak broń gładkolufowa, przy czym, jeśli wejdą do powszechnego użytku, to zostaną znacznie ulepszone i będą o wiele skuteczniejsze
  niż obecnie produkowane.
  Nie będziemy pierwsi, bo bodajże Holandia zakazała już polowań, ale pomyślmy
  ilu zwierzętom ocalimy życie i oszczędzimy cierpień. Najgorsze jest, że zwierzęta doskonale wiedzą, że człwoiek im zadaje ból i zabija
  i dlatego go unikają,a w miejscach, gdzie są bezpieczne zaprzyjaźniają się z człowiekiem. Zabijanie dla przyjemnosci nie jest normalne!
  Z łowieckim pozdrowieniem dla naprawdę kochających przyrodę – Darz Bór

 20. Wesma pisze:

  Chciałbym widzieć ty sku…synu jak cię dopada niedźwiedź i później bawi się twoim ścierwem. Tacy psychopaci jak ty powinni być wiązani w Tworkach i leczeni. Ale mam nadzieję że coś cię dopadnie… Krzywda wyrządzona powraca.

 21. Pytanie do wszystkich „znafców”. Ilu z was było na polowaniu? Ilu z was widziało polowanie choćby w telewizji? Takie rzeczy na polowaniach dzieją się nagminnie i jakoś nikt nie robi afery. Mięso które jest w sklepie też nie rośnie na drzewie. W ubojniach też zwierzęta się męczą i nikt nie robi afery. Ale wystarczy że Krzan bierze się za dziwne układy w Przeworsku i już nagle zaczyna mu się robić koło pióra trochę to dziwne i zastanawiające :). Czekam na dalszy ciąg bo widzę że coś jednak jest na rzeczy i jednak Krzan komuś nadepną na odcisk :).

  1. a ile razy Ty byłeś na polowaniu? Piszesz o sobie w nicku: człowiek_z_nagonki, a na polowaniach jest NAGANKA i NAGANIACZE, a nie nagonka i nagoniacze 🙂

  2. Nosił wilk razy kilka…..

 22. ~Były myśliwy : Byłem myśliwym przez ponad dwadzieścia lat ale takie zachowanie myśliwego nie mieści mi się w głowie. Nie wiem dlaczego ten człowiek jest jeszcze myśliwym , no chyba dlatego ,że jest radnym ,ale też trudno zrozumieć dlaczego ten człowiek jest jeszcze radnym.Panie Tomaszu K ty jesteś zwykłym bydlakiem to jest gorsze niż zezwierzęcenie bo zwierzak nie postąpił by tak z człowiekiem.Apeluję do myśliwych i zarządu koła łowieckiego gdzie poluje to „zwierzę”pozbawcie praw bycia członkiem koła a zarazem członkostwa PZŁ. Poza tym „gratuluję” władzom i burmistrzowi miasta Przeworsk takiego radnego.

 23. qqq pisze:

  do szkoły nie chodził, rodzice nie wychowali, to gdzie się bidulek miał nauczyć etyki? 🙂 No tak, jak się ma samych myśliwych w kręgu znajomych to każdy zalajkuje…

 24. Justyna pisze:

  Panie Tomaszu żaden z Pana myśliwy. To skandal! Zwierze należy dobić jak najszybciej, a Pan znęcał się nad nim jeszcze 2minuty. Odebrać prawo posiadania broni i wyrzucić ze związku łowieckiego + dorzucić karę finansową

 25. goska pisze:

  Bestialstwo w biały dzień. Pragnę zadać pytanie: kto nas reprezentuje w tej biednej mieścinie? Podkreślę, że na ważnych stanowiskach zasiadają niewykształceni durnie i zwyczajne nieuki, a do władzy dopuszczeni zostają bezwzględni dbający tylko o swój interes bandyci. Prawidłowe pytania padły wyżej, czy T. Krzan zakończył z powodzeniem jakikolwiek etap edukacji, że nie potrafi zbudować poprawnie pod względem składniowym i stylistycznym wypowiedzi popełniając błędy językowe? Jeżeli w podobny sposób wysławia się on na zebraniach to nic innego nie pozostaje jak tylko pogratulować wybitnie ubogiej elokwencji, jeżeli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek elokwencji. Dostarczyć to sobie możesz list, a nie przykrość, nawet odgrażać się w sposób poprawny nie umiesz. Bezbronne zwierzę w taki sposób potraktować. Przecież ono reaguje na bodźce, odczuwa lęk, przerażenie, ból. Nie wyobrażam sobie co musiał ten dzik przeżywać będąc dosłownie żywcem rozszarpywanym. Tylko „ktoś” zupełnie wyzuty z moralnych zasad mógł czegoś takiego dokonać. Wstyd mi, że coś tak wypaczonego reprezentuje gatunek ludzki…

 26. roro pisze:

  USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt.

  art. 33
  1a. Uśmiercanie zwierząt może odbywać się wyłącznie w sposób humanitarny polegający na zadawaniu przy tym minimum cierpienia fizycznego i psychicznego.

  Art. 35.
  1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4

  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  1a. Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem.

  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  ——————–

  Ten człowiek jeszcze ma śmiałość pisać oświadczenie do dziennikarki w stylu
  „Oświadczam że zamieszczony przeze mnie film w żaden sposób nie łamie prawa, nie na miejscu jest twierdzenie że udostępniając film nagiąłem lub złamałem prawo.”

 27. ADN pisze:

  człowiek_z_nagonki czy wiesz czym się różni humanitarne zabijanie zwierząt w rzeźni, od znęcaniem się nad zwierzęciem? Czy wiesz dlaczego ostatnio w Polsce było głośno o rytualnym uboju zwierząt (m.in. o zabijaniu świń w prywatnych gospodarstwach rolnych)? A wiesz dlaczego jest ta nagonka? Dlatego, że Pan Tomasz, postrzelił dzika, do czego miał prawo. Ale wiesz gdzie popełnił błąd? Do tego, że zamiast dobić to zwierze, kręcił sobie filmik kamerką i bardzo dobrze przy tym się bawił oglądając jak dzik się wije i próbuje uciekać, ale tylnie kończyny mu sparaliżowało. Potem jak ten zdobywca filmik umieścił w internecie, pełen dumy i przeświadczenia, że przecież to jest normalne i takie męskie. A wszyscy co uważają inaczej próbują go upokorzyć i są przeciwko niemu.

 28. M pisze:

  Przykro mi to mówić, ale w tym momencie jest mi wstyd, że ten pan „mnie reprezentuje” w radzie miasta. Zwyczajnie mi wstyd.

 29. Grześ pisze:

  Zwyrodnialec.

 30. dana pisze:

  Gratuluje debilstwa jeżeli Radny K. taki filmik umieścił na you tube to znaczy że jest dumny ze swojego postępowania. Ja roumiem myślistwo, ale nie rozumiem czerpania z satysfakcji patrzenia jak zwierze cierpi, które było wcześniej postrzelone, żeby go psy na żywca kąsały. JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIM!!! a tłumaczenie że inni też tak robili i jeszcze pokazanie do tego innych filmików jest dla mnie dziecinadą. Naprawdę tu udaje wielce pokrzywdzony jeżeli chodzi o cmentarze, a tu ma tupet nagrywać jak zwierze cierpi. Ja jestem tylko ciekawa czy radny K. już czuję się aż tak pewnie i nietykalnie, że umieścił ten filmik. Zobczymy czy poniesie jakieś konsekwencje…, jak dla mnie powinien być odsunięty dyscyplinarnie z pełnienia funkcji radnego przecież on nas reprezentuje… a ja sobie tego nie życzę.

 31. szaolin pisze:

  Jezeli mu nie odbiora pozwolenia na bron to powinni zamknac tego co mu takie zezwolenie wydal- jak mozna dac zezwolenie na bron sadyscie ja sie pytam

 32. Artur pisze:

  Jak taki bohater i taki meski jestes tomaszku to zapraszam do fight clubu na sparing..

 33. Karma go dopadnie!

 34. Grześ pisze:

  Zakompleksieni bohaterzy za strzelbą, nie dość, że strzelają do bezbronnych to jeszcze czerpią przyjemność z nagrywania cierpienia.

  1. lpgw pisze:

   Mówi się, że o wielkości człowieka świadczy to jak traktuje tych najsłabszych.
   Czego spodziewać się po człowieku, który nie potrafi sklecić kilku zdań w swoim ojczystym języku?

 35. mały dzik pisze:

  to się we łbie pomieszało … jakieś zboczenie zawodowe ??? 3 lata dziupla

 36. Dzik(us) pisze:

  Przecież dopiero się żalił że nie ma za co rodziny utrzymać, bo mu kaplicy nie podgrzewają na cmentarzu to musi biedak na dziki polować ;D haha 3 lata za znęcanie !

  1. Anonim pisze:

   10 lat W PACE Z PEDAŁAMI i 50 tyś zł kary i CHŁOSTA 2 RAZY DZIENNIE

   1. Anonim pisze:

    To za malo spodobało by mu się odsiadka z pedałami ja bym go postrzelił i napuscil psy

 37. Przede wszystkim radzę panu radnemu jak najszybciej udać się na wieczorowy kurs z języka polskiego. Brak logiki i składni w wypowiedzi, a przy tym błędy porażają. Tłumaczenia, że inni też tak robią i odwracanie kota ogonem to dziecinada!P.S. Panie radny prawo się łamie ,a nie nagina. Złamanie prawa to wykroczenie lub przestępstwo, a pan nagiąć to sobie może pitola. Pozdrawiam!

 38. ktoś pisze:

  z zasad etyki łowieckiej:
  pkt.20. Myśliwy dba o etyczny stosunek do zwierzyny. Poszukiwanie rannej zwierzyny myśliwy uważa za swój moralny obowiązek, a odnaleziona sztukę dostrzeliwuje w sposób humanitarny. Nie wyręcza się naganiaczami przy poszukiwaniu rannej zwierzyny grubej.
  Pkt. 22. Poszanowanie i godne obchodzenie się z odstrzeloną zwierzyna świadczy nie tylko o kulturze myśliwego, ale także wyraża jego szacunek do przyrody.

  pozwoliłeś pan psom atakować rannego dzika, a po jego dobiciu psy były nawoływane do dalszego atakowania martwego już zwierzęcia i je szarpały. Wyżej wymieniony pkt. 22 rozwiewa wszelkie wątpliwości co do danej sytuacji! Przynosisz pan wstyd dla braci łowieckiej!

  1. Magda z Legnicy pisze:

   BRAWO!

 39. Co to ma być? – oświadczenie??!!!!!! Znęcać się nad zwierzęciem i tak się tłumaczyć!!!!?????
  Po co nagrywać takie rzeczy???

 40. Ja pierdolę
  Krzan całkiem cie pojebało

 41. http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/radny-z-przeworska-filmowal-meczarnie-dzika/egq8m-cała Polska komentuje wyczyn Pana radnego,a gdzie jego przyjaciele,gdzie pani adwokat Siwa,czyżby pisała OŚWIADCZENIE dla K???Ogladając jego profil na fb są zdjęcia z cmentarzy,z Dominikany(ciekawe kto mu zasponsorował skoro nie ma za co życ)a gdzie zdjęcia z piątkowych Super Nowości,co brakło odwagi???Niemożliwe,przecież nic złego nie zrobił,a co sie stało z Siwą,tak ładnie opisuje wszystkie problemy,naruszenia w Przeworsku,a tu co nie ma nic do powiedzenia,co komputer jej nawalił,bo nie wierzę że nie wie co pisze prasa i portale internetowe :)A może REPORTERKA SIWA robi fryzure w zakładzie fryzjerskim u żony Pana K bo zarobiła parę groszy i sie wybiera na DOMINIKANE ALBO TURCJA CITY…..a może Kolezanka SIWA szykuje sie na dłuższe wczasy,w NISKU JEST ŚWIETNY OŚRODEK REHABILITACYJNY-tam z pewnością odpocznie!!!!

 42. http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/radny-z-przeworska-filmowal-meczarnie-dzika/egq8m-cała Polska komentuje wyczyn Pana radnego,a gdzie jego przyjaciele,gdzie pani adwokat Siwa,czyżby pisała OŚWIADCZENIE dla K???Ogladając jego profil na fb są zdjęcia z cmentarzy,z Dominikany(ciekawe kto mu zasponsorował skoro nie ma za co życ)a gdzie zdjęcia z piątkowych Super Nowości,co brakło odwagi???Niemożliwe,przecież nic złego nie zrobił,a co sie stało z Siwą,tak ładnie opisuje wszystkie problemy,naruszenia w Przeworsku,a tu co nie ma nic do powiedzenia,co komputer jej nawalił,bo nie wierzę że nie wie co pisze prasa i portale internetowe 🙂 A może REPORTERKA SIWA robi fryzure w zakładzie fryzjerskim u żony Pana K bo zarobiła parę groszy i sie wybiera na DOMINIKANE ALBO TURCJA CITY?..a może Kolezanka SIWA szykuje sie na dłuższe wczasy,w NISKU JEST ŚWIETNY OŚRODEK REHABILITACYJNY-tam z pewnością odpocznie!!!!

 43. ella pisze:

  Nie wiem czy ten filmik jest dowodem na łamanie prawa czy nie , ale na pewno ukazuje brak wrażliwości p. Krzana.Jeśli gościa nie rusza cierpienie zwierzęcia to nie można liczyć na to, że jako radny pochyli się nad losem człowieka. Pan Krzan zaangażował się w budowę pomnika JP II, ale właśnie udowodnił jaki jest tak naprawdę jego stosunek do wartości propagowanych przez Ojca Świętego.

  1. Co do pomnika pod publikę popiera żeby znowu do koryta się dostać pisze koryta bo temat świniaków (dzików) jest mu bliski.

 44. ella pisze:

  ,,Szlachetnym człowiekiem jest nie tylko ten, który nie krzywdzi,
  ale i ten , który może krzywdzić i nie czyni tego”

  Ioannis Filimon

 45. łun pisze:

  Ten debil jest co prawda analfabetą – wynika to ze sposobu, w jaki próbuje składać litery i słowa; o znajomość języków, w jakich pisane są jednoznacznie negatywne oceny podawanych przez siebie filmików, go nie posądzam, ale cyferki oznaczające ocenę tych filmów powinien, jako radny, rozumieć.

 46. men pisze:

  Tomek kurcze troche antyreklama… i siwa na swoim facebooku tez Ci robi antyreklame , widzisz to i pozwalasz jej na to???? nieładnie…

 47. ciekawski pisze:

  Kim jest ta SIWA , jakis bloger ,redaktorka

  1. To bardzo znana i szanowana persona w mieście.

 48. ciekawski pisze:

  A czyli jest wiarygodna ,takie sumienie miasta

 49. ropucha pisze:

  To ta Pani co pisze o innych, a najpierw powinna na siebie popatrzeć !

 50. Login pisze:

  Nawet na TVN24.pl piszą o radnym z Przeworska co męczy dzika, ale reklama dla miast… porażka ta nasza władza

 51. edi pisze:

  a ja jestem ciekawy kim jest ta druga osoba na filmiku???????????
  mysliwy napewno, tylko kto to?????????????????

 52. Urocza pisze:

  A ta siwa to nie jest rzecznik prasowy tego mysliwego Tomasza K w nagonce na konkurencyjny zakład pogrzebowy ,to ona bawi sie w reportera sledczego cmentarzy na fb,

 53. olol pisze:

  Przed chwilą w panoramie na tvp2 było o tym ale nazwa miasta Przeworsk nie padła w całym reportażu może i dobrze…

 54. Jaa pisze:

  Skurwysyn i tyle w temacie

 55. oburzony pisze:

  Dzieki niemu jako miasto jesteśmy negatywnie spostrzegani w Polsce, właśnie było o nim bardzo nie miło powiedziane i przy tym Wymieniano nazwę Przeworsk w PANORAMIE

  1. sim pisze:

   tak, to prawda. widzimy to też z daleka i normalnie załamka…

 56. Psk pisze:

  Ten człowiek od najmłodszych lat, był przykładem pol debila, a nie człowieka.
  W podstawówce pokazywał swoja pilnować do nauki – tuman jakich mało na tej ziemi !!!
  Biznes skórka któremu sie w przedłużeniu szyji cos pojebalo, radny id siedmu boleści !!!
  Moze nareszcie ktoś tego matoła sprowadzi na ziemie !!!

 57. burt pisze:

  http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,15719083,Zwiazek_lowiecki__To_nie_powinno_trafic_do_internetu.html

  „Mam mnóstwo przykrości.Ale nie tylko ja,bo bardzo odbija się to na mojej rodzinie.Żonie i dziecku.Bardzo ich to dotyka.Dziecko ma duże kłopoty w szkole z rówieśnikami.”

  Stare porzekadło głosi : zanim coś zrobisz dwa razy się nad tym zastanów.
  Pretensje o przykrości względem bliskich może Pan kierować tylko do siebie. Społeczeństwo jest bezlitosne. Trzeba umieć wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i zanim się coś robi zastanowić się kilkanaście razy. Teraz są efekty.

 58. onet pisze:

  ~p. : http://mojprzeworsk.pl
  6 minut temu
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Donek do ~KILLER: Nie skacz szczunie.Powycieraj mleko spod nosa i za naukę się bierz.
  7 minut temu
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~p. :
  Oświadczam że zamieszczony przeze mnie film w żaden sposób nie łamie prawa, nie na miejscu jest twierdzenie że udostępniając film nagiąłem lub złamałem prawo ( tak jak mi to Pani zarzuciła ) bo nie Pani jest ocenianie treść tego filmu pod względem prawnym. Jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej to są … rozwiń całość
  7 minut temu
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Dzik :
  ludzie kogo wy do tych kół łowieckich przyjmujecie,przecież to psychopata.Tej bestii nie można w żaden sposób nazwać „myśliwym”,to pomyłka pojęć,i taki potwór jest radnym? Przecież on ma taki sam stosunek do ludzi jak i do zwierząt.Nie ma tu rozgraniczenia.Koła łowieckie powinny każdego wysłać… rozwiń całość
  12 minut temu
  odpowiedz oceń: -1 +1
  Jacek Wójcik : Był a może i jest z siebie dumny dla mnie jest to zwykły bandyta i sadysta
  15 minut temu
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~sda : Myśliwi to jedna wielka mafia strzelają do czego popadnie, kodeks i przepisy nie dla nich, już niewielu zostało prawdziwych łowców, polowania to wielka komercja dla nowobogackich lanserów
  18 minut temu | ocena: 50%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Asica : To ma być radny??? człowiek który powinien dawać przykład innych. Który uczy swoje psy agresji, ma ubaw ze znęcania się nad bezbronnym zwierzęciem. Może by tak radnemu postrzelić nogę i spuścić na niego psy??!!! Byłby dalej taki mocny w gębie. Bestialstwo to mało powiedziane. Wstyd mi za … rozwiń całość
  26 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  figiel15 : To co zostało nagrane przez tego psełdomyśliwego i oczywiście jego postępowanie to draństwo które nie można opisać słowami cenzuralnymi w polskim języku. Ten debil na polowaniu zbiorowym jak widać na filmie jest tam kilka osób oraz sfora psów myśliwskich urządził sobie tresurę piesków na żywym … rozwiń całość
  26 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~13sty : Tomaszu K. jestes typem bezmugowca, kretyna , zwyklego zwyrodnialca!!!!! Smiesz jeszcze bydlaku klamac ze dobiles to zwierze besposrednio po dotarciu do niego – klamco!!! Celowo pozostawiles bezbronne zwierze na pastwe swoim psom – BEDE SLEDZIL DOKLADNIE PRZEBIEG DOCHODZENIA PROKURATORSKIEGO DOTYCZACEGO TEGO ZDARZENIA I NIE DAM ZATUSZOWAC TEGO BESTIALSKIEGO CZYNU!!!! CO DO KOLA LOWIECKIEGO ORAZ DO OSOB WYDAJACYCH POZWOLENIE NA BRON PALNA SADZE ZE WIEDZA DOKLADNIE W JAKI SPOSOB MAJA POSTAPIC Z TYM ZWYRODNIALCEM!!!! NIE MASZ PRAWA OKRESLAC SIEBIE MIANEM MYSLIWEGO ZWYRODNIALCU!!! zwiń
  35 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~geniusz! : Ty gosciu jestes nienormalny?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za ludzie na tym swiecie istnieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  35 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~mściciel : mam nadzieje że kiedyś ciebie to spotka sku…synu
  36 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~eM : Wstydzę się tego, że ten morderca i sadysta jest radnym mojego miasta.
  36 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~dax : Ja bym tego śmiecia tak samo przywiązał wraz z jego kundlami i upajał się widokiem.
  Tak poza tym, myśliwi to patologiczne środowisko.
  38 minut temu | ocena: 75%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~radnymorderca : Myśliwi to tchórzliwi mordercy lubiący zabijać zwierzęta bo za to nic nie grozi. To podlce lubiące ból i strach zwierząt, życzę myśliwym najgorszej śmierci, w męczarniach, najlepiej we wnykach.
  39 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~cibor : Ty h..u. sam by cię tak ustrzelił szmato!!!!!!!!!
  40 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~i tyle : Pare lat za kratkami sie nalezy
  41 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~dzik : … jak ktoś nie szanuje zwierząt to nie będzie szanował ludzi !…. zwyrodnialec radnym – to jest najlepszy przykład jak u nas wyglądają wybory , obsadzanie stanowisk – jakiego rodzaju ludzie piastują stanowiska ! – a najsmutniejsze jest to , że ta ograniczona umysłowo … jednostka wyraził… rozwiń całość
  49 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~anty tomasz : ludzie udostępniajcie to na faceboku może dojdzie do przeworska
  50 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Berson do ~marwoj: no i ja podpisuje sie pod tym za kilka dni nie będzie radnym ani myśliwym zgłosze to w ministerstwie tak go zalatwie że zostanie w samych skarpetkach tak kończom cwaniacy co on myśli że kim on jest i jego koleszke czeka to samo to nie koniec kary do zobaczenia
  55 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~r do ~Były myśliwy: bydlak
  dzisiaj 18:52 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Antykrzanowa : KRZAN – DO SĄDU Z NIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  dzisiaj 18:51 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~TWOJA PRZECIWNICZKA : ZŁAMAŁ PRAWO I POWINNA SPOTKAĆ GO SUROWA KARA – NAJGORSZE JEST TO, ŻE BEZCZELNIE WYPOWIADA SIĘ, ŻE TAK WYGLĄDA POLOWANIE, A TO ŻE FILMIK WYCIEKŁ DO SIECI TO CAŁE SZCZĘŚCIE, BO PRZYNAJMNIEJ ZAINTERESUJĄ SIĘ TYM ZWYRODNIALCEM STOSOWANE ORGANY, MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE PRZEDE WSZYSTKIM PROKURATURA I SĄD
  dzisiaj 18:48 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~HESTIA : Dziś w wiadomościach jest już głośnio o haniebnym zachowaniu tego pseudomysliwego, zatem baaaaardzo liczymy na stosowne wyciągnięcie konsekwencji od karnych po utratę mandatu radnego – TACY LUDZIE PRZYNOSZĄ WSTYD!!!!!!!!
  dzisiaj 18:45 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~animalka : to nie czlowiek to zwyrodnialec, zycze mu zeby smierc dlugo patrzyla mu w oczy a on czul strach i niemoc jak to biedne zwierze, to straszne

  dzisiaj 18:44 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~x15 : Brudny obiektyw. Czy ludzie nie kojarzą takich prostych faktów, że jak jest biała plama na środku to trzeba przetrzeć szmatką?

 59. Justyna pisze:

  Jajami do góry na drzewo i zostawić buraka żeby wisiał z tydzień.

 60. Związać nogi i puścić do lasu do dzików niech się nim pobawią. Szkoda że taki wielki radny, Pan biznesmen z Przeworska. Życzę mu żeby padła ta jego firma i żeby poszedł na łąke żreć mlecz. Jeżeli prokuratora nie zareaguje i nie zareaguje urząd miasta to będzie to tylko dowód na to że wszyscy są tacy sami porąbani. Mam nadzieję że się sprawą zajmą media tak bardzo wnikliwie że się go śmiecia wykończy. TY BANDYTO, i ***************** powiedziałabym Ci to samo w twarz i napluła. Pierwsze płaczesz w Jarosławskiej a potem prosze wyszło szydło z worka. Żebyś zdechł z głodu za krzywdę tych zwierząt biednych.

 61. js pisze:

  Nawet uwierzyłam w to co tak chętnie oznajmial w jaroslawskiej, a teraz mam nadzieje ze zgnije w więzieniu i ze zbankrutuje. Oby karta się odwróciła, dwulicowość ludzi nie zna granic. Pomnik chce budować debil a zwierzęta meczy i niech ktoś powie ze to normalne jest… Życzę bankructwa i jedzenia tynków ze ścian. Jest Pan gorszy od zwierzęcia, mam nadzieje ze miał pan srake po miesie z tego biednego zwierzęcia.

 62. ppp pisze:

  dostrzegacie tylko problem w Tomaszu, a nie widzicie, że tak robi większość. To są normy w myślistwie . nie jestem myśliwym, ale znam to środowisko. w Przeworsku więcej jest kłusowników niż myśliwych.
  Czy pan Tomasz tak by postępował, gdy by nie było aprobaty kolegów myśliwych. Czy to był pierwszy przypadek ? Czy inni koledzy tak nie szkolili psów ?
  Wielu myśliwych krytykuje ten przypadek. Ale dlaczego, bo tak wypada. Trzeba bronić wizerunku myśliwego i potępić jeden przypadek. Czy po prostu to zachowanie było jednostkowe, a całe inne środowisko myśliwskie jest w porządku ?
  Moim zdaniem jest w porządku bo nie nagrywało filmów i nie umieszczały w Internecie. Natomiast nie jest w porządku skoro do takiego przypadku doszło. Ktoś uczył T. Krzana jak postępować na polowaniu. Ktoś dawał wzorce.

  1. js pisze:

   Weź się człowieku nie odzywaj, to że po kimś to przejął świadczy o tym że nie ma idiota mózgu. Jest radnym, człowiekiem na urzędniczym stanowisku i powinien pilnować tego żeby prawo było wszechobecne, a jak sam je łamie to jest debilem. Gówno mnie to obchodzi czy inni to robią, on jest kretynem bo to nagrał wstawił w neta i myślał że wygra konkurs oglądalności.

  2. ciekawski pisze:

   Czyzby Siwa obrończyni Gajowego tomasza k podszywała sie pod PPP

 63. e tam zwiazac nogi znam ,lepsze hehe związać raczki z tyłu, przywiazac do jakiegos słupka zdjac spodnie i puscic cielaczka takiego prosto od dojka 😀

 64. ktoś pisze:

  http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,15719083,Zwiazek_lowiecki__To_nie_powinno_trafic_do_internetu.html

  Słowa radnego jak i rady łowieckiej przypominają mi trochę aferę z Lance’m Armstrongiem. Jeden z komentatorów ujął to tak: „Mu nie jest przykro, że brał doping. Mu jest przykro, że został złapany.”

  Podobnie mamy w tym przypadku…”zarówno dla radnego jak i rzeczników myśliwych, nie jest przykro, że doszło do karygodnego zachowania, ale że film wyciekł do internetu”

 65. ADN pisze:

  w POLSACIE W WYDARZENIACH też mogliśmy zobaczyć newsa z tego zdażenia

 66. ancalimek pisze:

  Jedyne co ciśnie mi się na usta to OKRUCIEŃSTWO, IDIOTYZM, ZNIECZULICA I CHAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak TACY ludzie mogą być radnymi?????!!! Jak TACY ludzie mogą się uważać za osoby na poziomie reprezentujące wolę swoich wyborców? Wybrańcy Narodu?! Tez mi coś!!! Wstyd i hańba!!! Ten człowiek powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami, powinno zostać przeciwko niemu wszczęte odpowiednie postępowanie karne i dyscyplinarne!!!!! Też mi dowód na „normalność” – wrzucanie linków do podobnych filmików na You Tube – na świecie morduje się ludzi, gwałci i poniewiera – czy to znaczy, że jest to usprawiedliwienie dla taki czynów – bo inni też tak robią?!

 67. nowosielce1 pisze:

  Ludzie ile w was nienawisci msciwosci polowanie to jest zabijanie trafiony dokladnie pada w ogniu zle trafiony postrzalek ucieka ranny i gdzies padnie jesli by nie bylo psow ten dzik meczyl by sie co najmiej trzy doby po to mysliwi maja psy zeby znalazl takiego postzrelonego dzika zeby sie nie meczyl tu sie meczyl 2 min jesli by nie psy to meczyl by sie ze 3 doby a moze wiecej rozumie ze to jesli nie jest sie mysliwym to czlowieka porusza mysle ze celowo nikt nie sztrzelal tak zeby nie zabic za pierwszym strzalem moze te dwie minuty za dlugoale co wy wypisujecie zamordowalibyscie czlowieka zgnoili nie czyn drugiemu co tobie nie mile nie jestem mysliwym ale chodzilem czesto na naganki i cos wiem na ten temat jesli zrobil zle ktos go osadzi ludzie jaka w was nienawisc a wszyscy do kosciola chodza zastanowcie sie co piszecie czy to adekwatne do czynu

  1. Brat z nowosielec pisze pewnie

  2. zamiast kręcić film i się podniecać mógł sprawny inaczej dobić. Ciekawe kto ten drugi był też powinni go śmignąć za współudział w katowaniu. Ten drugi o nim cicho coś.

  3. lpgw pisze:

   Szanowny Panie, po pierwsze, nie każdy chodzi do kościoła.
   Po drugie, naucz się pisać bo – rzadko mi się zdarza używać tego określenia – ta wypowiedź wygląda jak jakieś wymiociny.
   Idiotów i sadystów trzeba eliminować z życia publicznego a ten Pan z tego co wiem zostanie – mam nadzieję – sprawiedliwie osądzony. Sprawa jest już w prokuraturze.
   Czeka na niego jeszcze US.

   1. a co ma w tym kościół wspólnego????

    1. lpgw pisze:

     Właśnie też się zastanawiam 🙂

  4. bel pisze:

   Pytanie za 10 punktów – czym różni się bezmózgi sadysta od człowieka?

 68. sim pisze:

  Nienormalne. I macie takich radnych w Przeworsku? Dotychczas myślałem, że jest u Was więcej normalności. To już nawet wstyd nie jest. Prymitywne po prostu. Poniżej zezwierzęcenia…

 69. Czy Redakcja może podać na forum o ile wskoczyła oglądalność strony dzięki naszej lokalnej nieudolnej sile politycznej?
  Krzan powinien wziąć kolegę i w Urzędzie Miasta zrobić porządek.

 70. el pisze:

  Już chyba wszystko zostało powiedziane i proponuję skończyć już z tymi komentarzami.Pan Krzan na własnej skórze odczuł to – co czuł ten zaszczuty dzik, ale może dajmy już spokój bo wytrzymałość człowieka ma swoje granice.

  1. sim pisze:

   El: ten dzik mimo wszystko nie żyje… więc jednak zupełnie inna sytuacja; nie upraszczaj. Dla mnie ten morderca skończył swoją polityczną i społeczną funkcjonalność.

 71. Anonim pisze:

  566 pojebow ogladalo panie radny twoj filmik…. po tej liczbie ktos normalny się zainteresował, mam nadzieje ze prokuratura! !!!!

 72. justyna pisze:

  Panie Radny! Serdecznie Panu dziękujemy za tak chwalebne rozsławienie naszego miasta. Dziś na rynku polowało TVN, a wieczorem wiadomości Polsatu rozsławiły Pana ,,chwalebne,,czyny! BRAWO!!
  http://www.ipla.tv/2014-04-01-okrucienstwo-i-bezmyslnosc/vod-5919371

 73. pepsi pisze:

  El – Będziemy komentować ile się nam podoba, Pan T.K zasłużył sobie na to tym co pokazał. Jego tłumaczenie jest dla mnie śmieszne, człowiek który piastuje urzędnicze stanowisko powinien świecic przykładem. Smutne że ma firmę która zmusza do refleksji a sam zachowuje się jak kat. Mam nadzieję że sprawa trafi tam gdzie ma trafić, i że ludzie mają okazję żeby przekonać się jak fałszywa jest władza w Przeworsku. Pomniki chcą stawiać a prawdziwe oblicze ukrywane.

 74. pepsi pisze:

  Wstyd i hańba, a sprawa wydaje się tym bardziej żałosna bo nie dalej jak dwa tygodnie temu śmiał oskrażać konkurencję o nie ucziciwe praktyki, chcąć świecić przykładem wzorowego przedsiębiorcy i człowieka. Wstyd na całą Polskę….

 75. Anonim pisze:

  Jezeli te praktyki są stosowane w całym kole, i wszyscy o tym wiedza to jest to najlepszy dowód na to ze myśliwych powinno się wykluczać ze społeczeństwa. Jak chcą sobie postrzelać to proponuje wysłać tych cwaniaków na wojnę gdzieś. Może jakby sami pouciekali przed kulami to by się im odechcialo strzelać do zwierząt. Smutne jest to ze wiele wójtów, radnych i temu podobnych lubią biegać ze strzelba po lesie. Szkoda tylko ze sami sobie w łeb nie strzela.

 76. kogzo pisze:

  Mam nadzieję, że to pogrzebie twoją karierę polityczną…

 77. zagi pisze:

  Jaką polityczną? Przecież T.Krzan startował z listy Wyborczej Marii Dubrawskiej Lichtarskiej Burmistrza Przeworska. No co? To jedność czy nie?

 78. styx1 pisze:

  to jest ewidentne znęcanie się nad zwierzęciem, nawet jeśli przy sobie broni nie mieli (w co mocno wątpię) to należało psy odwołać, a nie patrzeć jak zagryzają dzika, hańba i wstyd dla związku myśliwskiego który ma w swoich szeregach takiego „członka”.

 79. Jeszcze ZUS i US powinien go sprawdzić czy wszystkie ekipy mają składki i podatki odprowadzane. Niech facet nie myśli że jest poza prawem dochody w zeznaniu wykazuje jakie chce. Tablice rejestracyjne on i żona ma zamazane żeby fotki z radaru nie dostać cwaniak sadysta jeden.

 80. Skarbówka niech sprawdzi czy od tych swoich oszczędności co wykazał w zeznaniu podatek zapłacił.

 81. Na każdym pogrzebie jest
  1 niesie krzyż
  2 chorągwie
  4 trumne
  2 lub 1 trymbalistów
  ekipy ma chyba 3 bądź dwie
  co daje średnio 16 osób bywa że ma 2 ceremonie w jednym czasie żeby kitu nie wciskach że ma jedną ekipę.

 82. Powiatowy pisze:

  No to poszły posokowce internetu za postrzałkiem. Poczuły krew, radny krwawi ale pewnie zdoła zbiec. Schowany w leśnej głuszy pewnie wyliże rany i jakoś wróci do tego co robił. Ja bym się o Niego tak nie martwił, gorsza sprawa z naszą „władzuchną” ? Co teraz pocznie, sprawa nabrała ogólnopolskiego rozmachu. Wybory przed Nami a tu jak się Donek „kłamca” dowie się że „postrzałek’ z PiS to wyśle tu swoje gończe psy z 3-literowych służb i jak wpadną to pewnie coś znajdą.

 83. Tomasz K. pisze:

  Odczepcie się ode mnie, co ja wam takiego zrobiłem, tylko męczyłem się nad dzikiem, co wy do tego macie!

  1. anonim pisze:

   Puknij się w łeb

   1. Tomasz K. pisze:

    W łeb to puknąłem dzika 🙂

 84. HK pisze:

  Panie Tomaszu wstyd!!! Radny, przedsiębioraca i sam sobie przestrzela kolano wstawiając taki filmik w internecie. Proszę sobie strzelbę schować tam gdzie słońce nie dociera, skoro nie potrafi Pan humanitarnie zwierząt zabijać…

 85. Anonim pisze:

  Podpuszcza Was ktoś przedstawiając się jako Tomasz K.

 86. BABKA pisze:

  Odczebcie sie od Tomka ,facet ma rodzine ,jest radnym , a ze szkoli psy na dziku to tak sie robi nawet filmiki pszedstawił , niech sie wesmą prowokatorzy tej nagonki za naprawienie muru cmentarza i porzadki po aniszczeniu muru co widac na zdjeciach ,choc nie do konca jestem pewna czy ogrodzenie nie ma naprawiac miasto
  Odczepcie sie od tomcia

 87. UPSSS widzę,że za moją wypowiedz dostało się komuś innemu,nasza koleżanka Siwa dostała szału,ale co ją tak poruszyło,chyba nie dzik z filmu jej przyjaciela
  ???Oj SIWA SIWA CZYTAJ te komentarze bo też kilka osób nie pominęła ciebie,poza tym ktoś mądry tu napisał że zrobiłaś niezłą antyreklamę Tomaszowi K,to tobie powinien podziękować za rozgłos jakiego się doczekał,przez ciebie twoja głupotę i swoją poniekąd również,bo nikt nie miał odwagi wypowiedzieć się na fb co do twoich wypocin,bo od razu byłby opluty przez ciebie na forum,więc ludzie milczeli,ale wierz lub nie niejeden zęby zaciskał i miał dość twojego chamstwa,i dla twojej świadomości-jestem jedna z twoich znajomych,a dlaczego nie ujawnię się,bo wiem że masz tylko dolne uzębienie a po rozmowie ze mną chyba byś nie miała wcale,bo z pewnością bym nie stała i nie słuchała jak kłapiesz do mnie i mi ubliżasz a tylko to umiesz-wszystkich opluwasz dosłownie wszystkich,narobiłaś syfu z Tomaszem K bo juz ludzie nie mogli na to patrzeć jak plułaś po konkurencji i w końcu ktoś przechwycił film i zaczęła się jazda,nie szkoda ci go jak cała Polska na niego pluje,na jego miejscu przyszłabym i kopła cię w dupę i niech on będzie świadom że jak każdy ma swoich zwolenników ale i przeciwników,tak samo jest w przypadku osób z drugiego Zakładu Pogrzebowego mają zwolenników i przeciwników,ale czy ty widziałaś żeby ktoś z ich znajomych pluł po Tomaszu K???NIE!!!Czy ktoś oprócz ciebie wystawił zdjęcia cmentarzy na swoim profilu oprocz ciebie i Tomasza K,kto oskarżył urzędników o kkorupcję,kto wojował po gazetach??????Więc do kogo teraz żale???Widzisz SIWA masz za długi jęzor i powinnaś sobie go skrócić,bo przez twoje nielogiczne myślenie i obrażanie wszystkich tylko zachęciłaś publiczność do wypowiadania się na forum,czy widziałaś wypowiedzi ludzi na ONET.pl NA forum,co znowu będziesz pisać na Kucabów,Panią Burmistrz,Pana Zastępcę i wszystkich urzędników,bo to przez nich….Ty SIWA jak się nie uspokoisz tym mieleniem jęzorem to takiego syfu narobisz jeszcze Tomaszowi K,że zobaczysz,bo ludzie czytają co piszesz i na przekór jeszcze dodają coraz gorsze komentarze na niego…

 88. Kwestia tych twoich wypocin i pieprzenia po mieście że ktoś sie czepiła żony Tomasza K,nikt sie jej nie czepił,ludzie jej współczują,i jemu też,ale mówią że sam wojował to teraz ma za swoje,a tak przypominając żona Tomasz K z radością wciskała LUBIĘ to pod każdą Twoją wypowiedzią odnośnie konkurencji swojego męża,ale jej było do śmiechu,a teraz co mina zżedłą tak samo jak i tobie bo jakoś całą Polska mówi o same negatywne słowa a wrecz wulgaryzmy,a ty jakbyś ogłuchła i oślepła,dziś przeczytałam co tam wczoraj nabazgrałąś i wiesz dziwię sie że jeszcze nikt nie podał cie do sądu,co ciebie czujes ubiory obchodzą,latałaś wczoraj w czerwonych spodniach po mieście jak bocian za żabą i co miło tak kogoś krytykować,ja nie chcę ci ubliżać bo ma trochę kultury i szacunku,a tobie brak i jednego i drugiego…a widzisz ja nie jestem ani znajomą Tomasza K ani znajoma Piotra i Pawła K,ale aż mnie obrzydzenie brało czytając to co pisałaś,a znamy się od bardzo dawna i jak teraz wyglądasz,bo z tego co tam naskrobałaś wczoraj to oczerniłaś siostrę Kucabów,mało inteligentna jestes,bo wczoraj mijałyśmy się i z politowaniem patrzyłam na ciebie….

 89. johnny pisze:

  kto to jest siwa??????

  1. yyyy pisze:

   Też mnie to ciekawi 🙂

 90. Tłumaczenia i próba bronienia pana Tomasza K. jest na wyrost. Człowiek mogło by się zdawać „światły” który zasiada w radzie, prowadzi własny biznes a przekracza granice dobrego smaku i norm społecznych. Panie Tomaszu jeżeli Pan to czyta lub czytają to Pana koledzy z kółka to prosze poczytajcie sobie czym jest ACTH, co to za hormon i dlaczego tak ważne jest by zapewniać wierzętom komfort podczas uboju, tak by nie czuły strachu. Pieniążki nie upoważniają do tego by być nadczłowiekiem i uzurpować sobie prawo do decydowaniu o tym jak ma ginąć żywe zwierzę. Pieniądze nie dają również NIKOMU prawa do tego by bestialsko pastwić się i znęcać nad zwierzętami. Niestety za pieniądze nie kupicie człowieczeństwa i ROZUMU którego brak wam gdy idziecie na polowania. Mam nadzieję że prokuratura weźmie pod lupę ten przypadek. Niech to będzie nauczka dla pana T.K i jego zwolenników że kto mieczem wojuje od miecza ginie, a jak widać ludzie mają oczy i uszy.

 91. SIWA nie tak dawno twierdziłaś że Tomasz K nie jest ALFĄ I OMEGĄ,że chce coś zrobić dla miasta Przeworsk,że mówi prawdę,więc teraz ktoś powiedział prawdę o nim,pytam po raz kolejny-nie jest ci go żal???To już zrobił coś dla Przeworska-nasze miasto jest znane w całej Polsce,a ty dalej podjudzaj społeczeństwo swoimi komentarzami do tych negatywnych wypowiedzi,bo ludzie są przekorni im więcej będziesz ty pisała i ubliżała innym tym bardziej ludzie bedą pisać o nim,ty cos wspominasz o jakimś myciu się,co ty kobieto piszesz,wracasz do przeszłosći innych ludzi,a co będzie jak ktoś wróci do twojej przeszłości,co będzie jak tobą zainteresuje się prasa i telewizja i odwiedzą cie w domu,jak się będziesz czuła jak media przedstawią cie w świetle złym,jedno Siwa pytanie czym się Pani zajmuje,i co odpowiesz???Chyba tylko lataniem po mieście zbieraniem plot i przelewanie na portalu społecznościowym fb,a są jeszcze inne pytania które napewno nie byłyby dla ciebie przyjemne i z pewnością nie przedstawiłyby twojego wizerunku jako osoby pozytywnej…parę dni temu miałaś wielkie pretensje o to że ktoś cie posądził o jakąś balangę z czyjąś żoną,i teraz CYTUJĘ TWOJĄ WYPOWIEDŹ-Ludziom jak się aż tak bardzo nudzi i zajmują się cudzym życiem a wręcz go układają na brudno proponuję dobrą książkę ( o ile umieją czytać:) Jakiś ‚ Wolontariat ” jak wiedzą o co chodzi
  Przewertować encyklopedię , żarzyć kultury w teatrze lub kinie ( najlepiej dla głuchoniemych bo i tak nie zajarzą o co chodzi :):)
  Moje życie moja sprawa……….TO SĄ TWOJE SŁOWA SPRZED KILKU DNI i ja czegoś tu nie rozumiem,innym proponujesz dobrą książke,wolontariat a ty co wyrabiasz-CAŁY CZAS TYLKO ZAJMUJESZ SIĘ INNYMI CAŁY CZAS UKŁADASZ ŻYCIE NA BRUDNO INNYM,twoje życie twoja sprawa a życie innych to chyba też ich sprawa a nie twoje!!!!

 92. olo pisze:

  kim jest siwa i facet drugi na filmie??????????

  1. gsgsgs pisze:

   Też nie wiedziałam kto to siwa wystarczy pogrzebać w znajomych pana T.K i kto bystry sam się kapnie 😉 Zresztą skoro tu wyżej koleżanka pisze o tym że owa siwa lata po mieście i gówno ma do roboty to znaczy że jest to ktoś z działu ludzi którzy gówno zrobili a mają najwięcej do powiedzenia. Miłego szukania 🙂

 93. olo pisze:

  podajcie imie chociaz, albo inicjaly

  1. hehe pisze:

   olo szukaj a znajdziesz, myślę że zostało tu sporo napisane o tej Pani 🙂 Zresztą ma ok tysiąca znajomych na FB więc zna ją prawie co 10 osoba w Przeworsku, lub co druga z widzenia 😛

 94. SIWA może to ty powinnaś pojechać na UKRAINĘ jako WOLONTARIUSZKA,bo potrzebują chętnych,tam rozwinęła swoje zainteresowania innymi,potem miałabyś o czym pisać,a nie opluwasz ludzi i szczujesz ich na Tomasza K swoją poezją,która kompletnie nie trzyma się kupy,taka jesteś cwana to wyjdz na miasto z transparentem w obronie Tomasza K,ujawnij się na forum na onet.pl,zobaczymy jak ludzie cie potraktują,bo chyba czytałaś te wszystkie wypowiedzi ludzi z całej Polski a jest ich około 1000 i jakoś nie mogę zrozumieć dlaczego ty taka ALFA I OMEGA nie podjęła żadnej dyskusji na fb,nie mogę tego pojąć TAKIE WYDARZENIE A TY MILCZYSZ!!!Gdybym była Tomaszem K to bym ci w twoim własnym domu wyrzuciła komputer przez okno i nie pchałabyś się tam gdzie sprawa nie dotyczy ciebie,bo co on zrobił to zrobił ale gdyby nie twoje pieprzenie to napewno by aż takiego rozgłosu nie było,trochę by pogadali i by minęło a teraz aż huczy,a ty to jeszcze nakręczasz!!!Z tego co wiem,bo jakoś nie interesuje mnie jego życie rodzinne,to ma syna i czy ty wiesz co to dziecko teraz przeżywa,czy ty zdajesz sobie sprawę jak to sie odbije na jego psychice,chyba nie masz swiadomości,a raczej napewno nie masz,a dlaczego to sama sobie odpowiedz,zreszta Piotr i Paweł K też mają ponoć dzieci i myślałaś co tamte dzieci czują jak pisałaś o ich ojcach,ty nie masz żadnej świadomości jeżeli chodzi o sferę dotyczącą dzieci!!!Ja bym łeb obcięła każdemu który rani uczucia dzieci,i nieważne kto co zrobił ważne SĄ DZIECI,bo ich psychika dopiero się kształtuje i można ją bardzo okaleczyć wstrętnymi wypowiedzami innych!!!A teraz do Tomasza K-może nie powinnam tu tego pisać,ale uważam że Pan konsekwencje poniesie,jednak winny jest Pan społeczeństwu przeprosiny,czasem warto Panie Tomku skulić głowę i na forum przeprosić przyznać się do błędu zrezygnować z piastowanego stanowiska,i wyjśc z twarzą z całego zamieszania,bo najważniejsza jest skrucha a nie milczenie,nie jestem adwokatem,nie mam ku temu żadnych przesłanek,ale uważam że zamiast siedzieć i milczeć Pański adwokat(oczywiście nie SIWA)powinien Panu pomóc napisać nowe oświadczenie biorąc pod uwagę te wszystkie wulgaryzmy i obelgi ludzi na forum pod Pana adresem!!!Napewno nie jest łatwo Panu zdobyć się na przeprosiny,ale w tym wypadku uważam że nie ma Pan innego wyjścia-NAJWAŻNIEJSZA JEST SKRUCHA I SŁOWO PRZEPRASZAM WYPOWIEDZIANE SZCZERZE Z SERCA A NIE Z PRZYMUSU!!!Każdy popełnia błędy,ale ważne jest aby wyciągnąć z nich wnioski i więcej nie popełnić już tego samego!!!

 95. olo pisze:

  nie moge znalezc

 96. No niech ktoś gościowi wyśle link!!!

 97. hehe pisze:

  Ja linków nie będę wysyłać, nie wiadomo dokąd i jak daleko sięgają jej znajomości. Skoro zna tysiąc osób… 😉

 98. olo pisze:

  inicjaly poprosze

 99. A na koniec-SIWA przestań latać po mieście jak w amoku,i zbierać bluje,idz spokojnie do domu,pomyj garnki,ugotuj obiad,wymyj okna bo WIELKANOC wkrótce a i telewizja jezdzi po miescie i z tego co wiem to wypytują o ciebie,pewnie chcą jakiś mały wywiad przeprowadzić,wypierz te żakardowe firany,kwiatki podlej,zrób to co robi każda kobieta w domu,a nie latasz jak struś pędziwiatr jakbyś szukała własnego cienia i sama nie wiesz czego masz się czepić!!!Nie lataj po cmentarzu z aparatem jak paparazzi,bo do tego trzeba mieć kwalifikacje i uprawnienia a ty ich nie masz,czep się roboty!!!Do teatru też nie jedz bo tam trzeba się zachowywać cicho,a ty niestety masz z tym problem,do czytania książki też sie nie nadajesz bo ci coś nie spasuje i dasz psom na pożarcie albo sprzeklinasz autora!!!JEDNAK UTRZYMUJE,żę WOLONTARIAT I UKRAINA to jest twoje miejsce!!!

  1. No niestety, teraz może niech zobaczy jak to fajnie gdy o niej się pisze i gada. Ocenia innych a teraz sama jest oceniana. Ludzie zrozumcie jedną rzecz, jeżeli interesujecie się cudzym życiem to znak że wasze jest bardzo smutne. Pani SIWA może zajmie się w końcu sobą i przestanie robić za miejscowego gońca informacyjnego. Jak widać przyniosło jej to popularność szkoda że dość kiepsko ocenianą 🙂

 100. .HEHE pisze:

  haahahahhahahahaha HAAHAHA ROZBAWIŁAM SIĘ !!! DOBRY KOMENTARZ DOBRY HHEHE 🙂

 101. no pisze:

  Kolezanki tak nie opsmarowuja a co ty marz do zazucenia jest wolnosc slowa

  1. no – weź się nie wypowiadaj, naucz się pisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 102. no pisze:

  jak ci nie pasoje to nie czytaj karzdy ma prawo sie wypowiadac a boicie sie ze jest ktos kto pisze prawdeł

 103. hehe pisze:

  hahhaaah o ja pierdziele…. heeh

 104. no – pewnie jestes z sekty siwej ;p

 105. no pisze:

  A kto to jest ta siwa ktorał tak straszycie

 106. po_pis pisze:

  radny Krzan w wyborach samorządowych startował z KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII DUBRAWSKIEJ LICHTARSKIEJ http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/180000/181401.html#tabs-3 na samym dole strony

 107. hmm… problem polega na tym, że:
  – komentujący nigdy sami nie zabili zwierzęcia a jedzą mięso ( kupują w sklepie);
  – komentujący są myśliwymi i nie posiadają psów tropiących;
  – jest ogólna schiza na bycie pseudoporządnym;
  – psy takie jak gończe, posokowce NIESTETY ! ALE MUSZĄ ! obyć się z ranną zwierzyną gdyż po to stworzono tą rasę. Mają za zadanie oszczekać ranną zwierzynę . Gdzie , pytam się , mają się tego te psy nauczyć ( nikogo nie bronię ale powiedzcie mi , gdzie ? z internetu – eksternistycznie ? ). Tak , tak .. przez dwie minuty dzikowi przedłużano „męczarnie” …
  Zajrzyjcie sobie np. na stronę docentnatropie i zobaczcie ile kilogramów zwierzyny ( ilość sztuk – takie psy odnajdują w ciągu roku / miesiąca pracy. Myśliwi też są tylko ludźmi i mogą źle strzelić – raniąc zwierzynę która odejdzie w najgorsze krzaki nawet kilka kilometrów, albo też dobrze strzelają ale i tak zwierz oddali się. Ludzie popatrzcie na siebie bo niektórzy mają oczodoły zamiast oczu ! Gdy kupujecie w sklepie schab to traktujecie to jako produkt tak jak wafelki w czekoladzie ale kupcie małego prosiaczka w całości to zrobi się raban, a czym się różni jedno od drugiego – bo ma ryjek, uszy i oczy ?. Banda hipokrytów. Kiedyś pradziady polowali z łukami i dzidami – Ludzie opanujcie się – żyjemy w miastach i nic nie widzimy, tylko plastik, guma i internet .
  Nie myśliwy – pasjonat.

  1. Rozumiesz ćwierćinteligencie, że tutaj nie chodzi o jedzenie mięsa tylko o stosunek tego pana do zwierząt? Zwierzę powinno być zabite humanitarnie ( o ile można tak powiedzieć przy zabijaniu ), jak najszybciej, tak by się nie męczyło.
   Myśliwi to powinni sami na siebie zapolować a nie na bogu ducha winne zwierzęta, i to w większości przypadków dla zabawy.Reszty twoich głupot nawet nie chce mi się komentować

  2. ... pisze:

   Pradziady polowali po to aby wyżywić rodzinę. Teraz to „myśliwi” robią dla zaspokojenia własnych chorych potrzeb.Już dawno stoimy na dwóch nogach, wyprostowani. I mamy mózgi których szare komórki powinny pracować. W ubojniach świnek pieski raczej nie szarpią, a jeżeli są męczone to też jest to piętnowane. A jeżeli ktoś pełni funkcję państwową i jest osobą która powinna świecić przykładem to niech teraz się nie dziwi, że jest takie halo. Nie popieram absolutnie grożenia, nękania rodziny.
   Jeżeli patologia staje się normą to chyba coś jest nie tak z tym światem…I nie powinno być na to przyzwolenia.

   1. ... pisze:

    I żeby było jasne…patologią w tym przypadku dla mnie jest czerpanie przyjemności z cierpienia żywej istoty i to z własnej, nie przymuszonej woli.

 108. ksiadz. pisze:

  toco sie tu wypisuje to dziecinada poczekajcie a puzniej osadzajcie nie ma ludzi idealnych a tu wszyscy na wszystkim sie znaja tylko u siebie nie widza wad kazdy bedzie odpowiadal za swoje to osadza odpwiedzialni ludzie do tego powolani i moze wartaloby zaczac od siebie sa na to instytucje co to rostrzygna winnych ukaraja niewinnych przeprosza tak powinno byc w cywilizowanym swieciludzie nie dajmy sie zwariowac ile tego zycia trzeba umiec cieszyc sie zyciem zyc w przyjazni z kazdym szanujmy wrogow swoich a bedziesz mial zaplacone drodzy panstwo troche powagi nie wiez czlowieku co cie jutro czeka moze ty bedziesz w trudnej sytuacji podaj reke pomoz bratu szanuj drugiego beda i ciebie szanowac

 109. ppp pisze:

  W kraju patologicznym dzik ma większe prawa niż człowiek. Mniej rozumni których rozum jest bliższy zwierzęciu, będą w pierwszej kolejności współczuć zwierzęciu niż człowiekowi. Mówimy o ochronie zwierząt, zapominamy o zapewnieniu podstawowych potrzeb obywatelom. Zapewniamy środki na ochronę środowiska, kosztem organizacji miejsc pracy, minimum socjalnego. Ekolodzy zamiast sadzić społecznie lasy, pobierają kasę na protesty.
  Ministrowi Rolnictwa KGB podłożyło dwa dziki, minister został odstrzelony. mnóstwo świń męczyło się w boksach, bo przerosły.
  Prokuratura nie robiła nic gdy burzono cukrownie Przeworsk, a inny radny (też myśliwy) brał stal podczas rozbiórki z Cukrowni na własne potrzeby.

  Szef prokuratury ma załatwianą kategorię wojskową , którą mu załatwiał Jan Strączek. I jakoś jest na stanowisku (choć prokuratura w Jarosławiu prowadzi śledztwo wobec M. Tworka).

  Podsumowując trzeba stwierdzić że rodzinna Kucabów powinna podrzucić dwa dziki. Jeden to za mało.

  1. Czyli podsumowując twój bełkot – zabijajmy zwierzęta bez skrupułów bo przeciez na świecie jest i tak więcej zła. Dobudź się chłopie zanim zaczniesz się ośmieszać publicznie

   1. ppp pisze:

    Piszę o tym że jest wiele poważniejszych spraw społecznych, gospodarczych niż życie dzika. Mierni intelektualnie tego nie dostrzegają. Poza tym co ktoś im podrzuci , sami nie są w stanie nic dostrzec.
    Chciałbym żyć w takim kraju, że ten przypadek byłby największym okrucieństwem, dokonanym przez człowieka. Ale tak nie jest, dostrzegam większe przypadki.

    Dla porównania wyobraź sobie skale szkodliwości tzn. 2 minuty z życia dzika, oraz dwa zgony na tle sexualnym w Urzejowicach (sprawy zostały umorzone, nikt nie został skazany).
    Jeden przypadek prowadziło biuro detektywa Rutkowskiego. Przez media było mniej nagłaśniane. Społeczeństwo się w ogóle tym nie zajmowało.
    Więc jeśli w pierwszej kolejności obstajesz za dzikiem , niż krzywdą człowieka, tzn. że jesteś bliżej spokrewniony z dzikiem niż człowiekiem.(o tym właśnie pisałem)

    1. Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy marginalizować czyny o mniejszej szkodliwości społecznej? Bo przecież „na świecie dzieją się gorsze rzeczy”? Tak można usprawiedliwić każde działanie – „zabiłem kloszarda bo przecież on i tak nic nie wnosił do społeczeństwa i ma mniejszą szkodliwość niż zabicie dziecka”.Widzisz błędy w swoim rozumowaniu? Owszem, jest wiele spraw, które wędrują pod dywan, ale to nie ma znaczenia. Należy nagłaśniać KAŻDE, nawet najmniejsze potknięcie, a zwłaszcza ludzi, którzy pełnią funkcje społeczne. I nie porównuję tu człowieka do dzika bo po co? Rozpatruję sprawę indywidualnie

  2. fff pisze:

   kolego ppp przecież radny sam podrzucił tego dzika do internetu , teraz tego bardzo żałuje..

 110. Jeden pastwił się nad dzikiem, a drugi podłożył świnię. Obaj warci siebie. Wracamy do zasad starego testamentu. Oko za oko, ząb za ząb.A publika się podnieca…

  1. czego się można spodziewać po policjancie??????
   W naszym kraju policja nie działa na zasadzie pomocy obywatelowi nie znają co to pouczenia. Zazwyczaj jak jest interwencja od razu leci z bloczkiem i mandat wlepia.
   Szczególnie niedouczonych nieznających prawa w szczególności młodych – kobiety, mamy w Przeworsku i okolicznych wioskach.

 111. fff pisze:

  powiem tak , dlaczego juz skazujecie policjanta ? narazie to tylko podejrzenie , moze był kto inny.plotką mozna wielką krzywde zrobic drugiemu człowiekowi

 112. W każdej plotce coś prawdy jest a w tym przypadku 99% ten gość to pewniak można zakłady robić.

 113. fff pisze:

  no to ponuro dla niego ….

 114. Ciekawi mnie która firma pogrzebowa ma kontrakt z policją na wypadki drogowe????

  1. antysiwa pisze:

   Siwa dlaczego teraz kasujesz posty zwiazane z obrażaniem Kucabów?? czyżbys się czegos przestraszyła?? a może doszło do ciebie jakie są konsekwencje pisania obelg na czyjs temat… teraz za pożno, trzeba za błędy zapłacic. nic ci to nie do bo ludzie drukują te brednie które wypisujesz z kilku swoich kont na temat Kucabów i ich siostry.
   ktoś tu napisał zebyś poszła ze swoimi dziećmi na Drogę Krzyżową…. no własnie dzieci, gdzie są ???

 115. po nitce do kłębka

 116. fff pisze:

  prokuratura,a nie policja

 117. Jak ten drugi okaże się tym o którym myślimy media będą miały zajęcie. Przeworsk znowu „błyśnie” w kraju.

 118. fff pisze:

  ja mam nadzieje , że to nie jest ten o którym sie pisze..

  1. a o którym się pisze?

 119. fff pisze:

  noo,miałem na mysli policjanta

 120. ja pisze:

  W tym głupim Przeworsku ręka rękę myje. To tylko przykład na to ze tacy ludzie maja gdzieś prawo, bo maja znajomości. Mam nadzieje ze telewizja wróci do tematu a pan Tomasz K zostanie sprawiedliwie osądzony. Polowanie w lesie miało sens kilka wieków temu, teraz poluje się dla zaspokojenia własnego ego i właśnie dlatego powinno się to robić w sposób możliwie jak najbardziej humanitarny. Nikt nie przekona mnie ze taki typ robi coś pożytecznego dla Eko systemu czy natury, bo człowiek który działa w dobrej wierze nie pastwi się nad biednym dzikiem. Przestańcie pisać też o podkladaniu świń, chyba pan Tomasz wiedział co robi a skoro wg. jego oceny takie filmy nie są czymś łamiącym prawo to znaczy ze urodził się i żył w lekko spreparowanym i skrzywiony świecie. Dla mnie ten film nie jest czymś normalnym, to wyraz egoistycznego wyrażania swojej osobowości. Tych którzy pisza tu z błędami ortograficznymi nawet nie czytam, jeżeli to są zwolennicy pana K to nie dziwi juz fakt konstruowania wypowiedzi dla publiki, zero składu i ładu. Wstyd ze ktoś taki ma glos w ważnych dla miasta sprawach.

 121. no pisze:

  o jakim policjancie piszecie ze pewniak, i on tez moze odpowiadac za znecanie sie nad zwierzetami i wywala go z kola

  1. NIKT NIE PISAŁ O KOLE

  2. Orzełek pisze:

   Jeśli druga osoba była na polowaniu w charakterze myśliwego musi do jakiegoś koła należeć. Przypuszczam że na polowanie by T.K. nie szedł z myśliwy z koła przemyskego czy jakiegoś innego.
   Przypuszczalny tym:
   Wejść na stronę koła przeworskiego wyszukać listę członków wytypować samych policjantów i jeśli ten drugi faktycznie był policjantem to masz kilka typów ile nie wiem bo nie sprawdzałem.
   Tak dla jasności ja nikogo nie wskazuję dedykuje z przeczytanych informacji jak bym się za to zabrał gdybym mtak bardzo był ciekawy tego drugiego typa poznać

 122. dzik jest dziki..dzik jest zły.. dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo prędko znika 🙂

 123. SIWA PRZESTAN OBRAZAC SIOSTRE KUCABOW NA SWOIM PROFILU !!! MALO CI?? IDZ LEPIEJ NA DROGE KRZYZOWA ZE SWOIMI DZIECMI

 124. lolo pisze:

  napewno prokuratura umoży sprawe …radny niema sie o co martwic niech dalej żetelnie wykonuje swoje obowiązki…

 125. Janko pisze:

  Dla mnie każdy myśliwy jest zwykłym mordercą niewinnych zwierząt.
  A publikowany film tylko to potwiewrdza.

  1. januś pisze:

   Mam do Ciebie pytanie, czy jesz mięso?

   1. Oho, następny głupek, który będzie łączył dręczenie zwierząt z jedzeniem mięsa. Pewnie „myśliwy”

 126. Ewa pisze:

  To ten typ człowieka, który uważa, że zwierzęta nie czują, że obce im jest odczucie strachu i przerażenia. Tym listem jedynie się pogrąża – widać, że imbecyl nic nie rozumie. Liczę tylko na wysoki wymiar kary za takie zwyrodnialstwo.

 127. J.K. pisze:

  Prawa Pan nie złamał Panie K. ale jest jeszcze etyka łowiecka, o której widać Pan nie ma pojęcia. Proponuję zmienić hobby na ASG albo paintball. A jak lubi Pan filmować zamiast działać (i naganiacze muszą Pana wyręczać) to może National Geografic Pana zatrudni.
  Nie powinien Pan być myśliwym bo psuje Pan reputacje też normalnym ludziom.

 128. Radny R.M pisze:

  Ten problem ma drugie dno pan krzan wskazał nieprawidłowości w mieście i aby uciszyć sprawę wykorzystano cos co nie jest żadnym wykroczeniem. Walczył z poprZednia władza i wygrał to wygra z aktualna władza takich ludzi jak on powinno być wiele to wtedy nie będzie żadnych powiązań

  1. ja pisze:

   ble ble…ile lat już jest radnym? i dopiero teraz zaczyna walkę? oczywiście trzeba zrobić coś z kliką ale nie mów mi, że Pan Krzan „walcząc” myślał o ogóle. Myślał tylko wyłącznie o sobie. A jeżeli chodzi o sprawę polowania to jestem zdania, że powinien ponieść karę i myśliwy z niego żaden.

 129. A co sie stanie kiedy będzie niewinny czy ktoś go przeprosi??? Nikt go nie przeprosi bo tacy są palacy zamiast jeden drugiemu pomagać to robi sie wszystko aby zaszkodzić. Przecież to jest prowokacja przez panów P i P oraz spółka z panem D. Łap..

  1. a to niech się domaga przeprosin. ale nawet jeżeli wg prawa będzie niewinny to zbyt wiele osób widzi, ze to co zrobił jest złe…i to jest zły człowiek

 130. OBJEKTYWNY pisze:

  Napewno prowokacja nagrali film z sadyzmu i wrzucili na konto krzana.A za co ma ktoś go przepraszać za według jego zdania film pogladowy jak wyszkolone powinny być psy ktore maja znalesc podstrzałka i go swoim szczekaniem szczekaniem wskazać mysliwemu by go szybko dobił oszczedzając mu cierpienia. Dlaczego mieszacie sprawy ekonomiczne ,z nie humanitarnym podejsciem do istoty zywej ,CZY ZŁAMAŁ PRAWO OSADZA ORGANA DO TEGO POWOŁANE JAK PROKUTARURA, PEWNIE TEZ ZROBI WŁASNĄŁ OCENE ZAJSCIA PZŁ W PRZEMYSLU ,I KOLA W PRZEWORSKU I BIRCZY I WYDADZA WERDYKT CO DALEJ Z CZŁONKOSTWEM t.k ,ale NIESMAK PO TYM ZAJSCIU DO JEGO OSOBY POZOSTANIE

 131. Iza pisze:

  Tu piszą tylko 1 lub 2 osoby które robią wszystko by oczernić pana Krzana

  1. Tak tutaj pisze tylko Pan Kucab i ten nowej właściciel firmy pogrzebiwej. Czasami jeszcze napisze drugi człowiek co był z Panek K. Jest nas trzech. No i ja czwarty też coś skrobne. Paranoja. Nie podpisuje się z bo komuś to też nie pasi że krytyczny jestem.

  2. Anonim pisze:

   pani izo taka sama pani jak ten gbur wstyd pisac te bzdury nikt go nie oczrrnia film go pokazal jaki cham z niego jak bym miala takiego ojca wyrzucilabym go z domu na zbity lep

 132. Tak wszystkie Kucaby z całego świata piszą bo tylko oni widzą chore akcje Krzana…

 133. I.siwa. Siwa widzę że pozew sądowy już dostalas od kucaba. Wiesz że ciagniesz za.sobą druga osobę. Pan krzan pisze o lapowkach , ty o lapowkach cciekawe co to.znaczy ….. Widzę że ktoś się wkońcu zabrał za ciebie!!!

 134. Panie Krzan , to pana powinni postrzelić w nogi i poszczuć psami, na tyle pan zasługuje, straszne jest to ze jest pan radnym i reprezentuje nasze miasto !!!!!!!!!!!!!

 135. a kto kupił działke koło ogródka jordanowskiego ?

 136. morus pisze:

  przyjmijcie p.red.hykawe na czlonka kola mysliwskiego to napisze inacxzej.

 137. lunarfly pisze:

  nawet jakbys byl premierem czy prezydentem po tym co zrobiles dla mnie jestes zwyklym ś……m !

 138. gg pisze:

  Ten sadystyczny prymityw nie znający języka polskiego jest radnym??? Gratulacje dla wyborców!!

 139. panie krzak nie czlowiek z pana tylko cham i s…..el zycze konania w przyszlosci takiego samego

 140. karolina pisze:

  Tacy ludzie jak ten bydlak powinni trafiać do więzienia … pewnie leczy swoje kompleksy poprzez znęcanie się nad zwierzętami … Radny ! Chciał być w życiu kimś, a został zwykłym śmieciem …

 141. chester pisze:

  juz nie jestes radnym!!

 142. WKURZONY pisze:

  POWINNO SIĘ TEGO BYDLAKA I POLICJANTA, KTÓRY Z TYM ZWYRODNIALCEM BYŁ POTRAKTOWAĆ W TAKI SAM SPOSÓB JAK ONI POTRAKTOWALI TO BIEDNE ZWIERZĘ. I FAKT, ŻE TEN SADYSTA CAŁE ŻYCIE PRZEBYWA WŚRÓD UMARLAKÓW NIE JEST TU OKOLICZNOŚCIĄ ŁAGODZĄCĄ.

 143. Niech się zajmie nauką polskiego, a nie myślistwem…

 144. podkreslam … skonczyłem studia wyzsze na umcs w lublinie….

 145. czy mi sie zdawało czy pan radny gra w najnowszej reklamie biedronki ?ponoć lezy na dachu samochodu

 146. jolanta pisze:

  Biedaczek, nie sprawia mu przyjemności oczernianie go. A co, dziennikarka miała go pochwalić? Pisze, że nie łamie prawa. Prawo tworzą ludzie, a sumienie się ma albo nie ma. Informuje, że film obejrzało 566 osób i nikt nie zgłosił zastrzeżeń. Myślę, że to ludzie pokroju Pana Krzana, a może ich to podnieca?! Szkoda mi też psów, że są tak żle ułożone. Oby nie pogryzły swojego pana.

 147. Czy wy ludzie naprawdę nie macie innych zmartwień? Czy ten dzik przez kolejne lata będzie na topie. Skrzywdziliscie tylko tego policjanta jego rodzine a radny radnym

 148. TEGO POLICJANTA SKRZYWDZIŁ SAM RADNY

  1. O jaka biedna, skrzywdzona sierotka. Naprawdę, weź się człowieku nie ośmieszaj

 149. Sorry ale nie mogę czytać tego bełkotu o tym dziku. Wszyscy oburzeni bo dzik zabity na polowaniu. A cyrk w który dręczy się zwierzęta reklamujecie na tej stronie i jeszcze robicie konkursy z wejściówkami. Dlaczego nikt tam tego nie potępia? Tylko kurna dzik i dzik. Litości nie bądźcie hipokrytami.

 150. E... pisze:

  Brawo pani Beato – gratuluję determinacji.

 151. WIELKIE HALO zwykła nagonka na człowieka, pierd…lić dzika! zajmijcie się naprawianiem świata od poważniejszych spraw, gdyby tylko takie problemy były to Polska mlekiem i miodem by płynęła i zieloną wyspą by była…

Comments are closed.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny