Powrót

Przeworszczanie z marzeniem

Luty 4, 2014

Grzegorz Knytel (30l) Krzysztof Rydzik (30l) Katarzyna Rydzik (21l) z Przeworska zgłosili  swoją wyprawę na Memoriał Piotra Morawskiego ,,Miej Odwagę”, potrzebują dużą ilość głosów, oddać głos można na stronie:  http://www.miejodwage.pl/glosuj.php?%21=ziemia&id=213


1737814_688457574527177_475621781_o


Magiczna podróż na koniec świata.

Mamy takie wspólne marzenie, które jest schowane w dolnej szufladzie gdzieś za skarpetkami. Jest to wyprawa do miejsca daleko, daleko od naszego kraju. Gdzieś na Pacyfiku jest państwo składające się z kilku wysp, zwanych „zielona kraina”, a dokładniej – Nowa Zelandia. Tam właśnie magia przyrody spotyka się z człowiekiem. Wyczytaliśmy to z książek. 

Chcielibyśmy dotknąć miejsc, które dotykamy przeglądając zdjęcia. Zobaczyć na własne oczy to, co pokazują w filmach. Usłyszeć, czy wiatr śpiewa tak, jak pieśni z tego miejsca. Poznać kulturę, zwyczaje, różne smaki – te smaczne i te, na których widok wykrzywiamy buzie. Spędzić trochę czasu na herbatce u Hobbita. Następnie wyruszyć w swoja magiczna podróż. Odnaleźć jaskinie Waitomo, gdzie nie będzie nam straszna ciemność. Przejść na własnych nogach malownicze trasy wielkich szlaków alpejskich. Przeżyć swoje wzloty i upadki, a następnie mieć odwagę uśmiechnąć się do świata z góry Cooka. 

Po wyprawie chcielibyśmy podzielić się swoimi odczuciami, widokami poprzez wystawę fotograficzna. Jesteśmy trio człowieczków, którzy z wielkim sercem miłują góry – te małe i te duże. Odkrywaliśmy i dalej odkrywamy magiczne miejsca, tylko w granicach naszego kraju. Dzięki Memoriałowi Piotra Morawskiego mamy szansę zrobić wielki krok za ocean i przeżyć magiczną podróż.


http://www.miejodwage.pl/glosuj.php?%21=ziemia&id=213


Zwycięska wyprawa zostanie wybrana przez członków Kapituły spośród 20 zgłoszeń, na które zostanie oddana największa liczba głosów.

Zgłoszone wyprawy można zobaczyć, wybierając poszczególne kategorie z menu po lewej stronie.

Do końca lutego 2014 r. możecie oddać tylko JEDEN GŁOS na wybraną przez Was wyprawę.

Aby zagłosować, należy podać swój adres e-mail oraz kliknąć w link potwierdzający, który otrzymacie w mailu zwrotnym.  

Aby uniknąć problemów z oddaniem głosu – zwracajcie uwagę na podanie prawidłowego adresu e-mail i sprawdzajcie, czy mail zwrotny nie trafił do SPAM-u.

 


Jedna myśl na temat “Przeworszczanie z marzeniem”

  1. Czemu na stronie do głosowania nie ma wzmianki że są z Przeworska

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny