Powrót

Jasełka w Żurawiczkach

Styczeń 8, 2014

Uczestnicząc w tajemnicy radości Bożego Narodzenia Pana Jezusa w Żurawiczkach, zostały przedstawione jasełka przez dzieci i młodzież tutejszej parafii.

DSC_0139Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły bardzo liczne grono widowni przybyłej nawet z okolicznych miejscowości. Jasełka te były przedstawione dwa razy: 29 grudnia oraz 5 stycznia w kościele licznie wypełnionym. W przedstawieniu tym brało udział ponad 50 dzieci i młodzieży oraz około 10 osób w obsłudze technicznej. Pracowaliśmy ponad dwa miesiące, gdzie oprócz prób wykonaliśmy piękne dekoracje oraz szyte były niektóre stroje.            

                           

O. Nikodem- Gwardian klasztoru powiedział podsumowując że: ?Jasełka te były  wielowątkowe i tak bogate że na pewno Hollywood by się nie powstydził takiej produkcji?. Cieszymy się z tego bardzo i dziękujemy wszystkim którzy przybyli nagradzając nas długimi i gromkimi brawami. Mamy zdolną młodzież i dzieci za co szczególnie dziękuje rodzicom. Przedstawienie to zostało nagrane na film DVD. Już teraz pragnę zapowiedzieć kolejne przedstawienie które zamierzamy wykonać w naszym kościele – będzie to Męka Pana Jezusa.

Wszystkim za zaangażowanie, ogromną pracę, pomoc wielu osób, życzliwość i ofiarność składam serdeczne podziękowanie.

O. Erwin Ceklarz ? reżyser przedstawienia

http://www.gminazarzecze.pl/


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny