Powrót

Zaginiony pacjent odnaleziony przez policjantów

Sierpień 5, 2013

 

 

We wtorek policjanci z komisariatu w Kańczudze interweniowali wobec mężczyzny, który uciekł ze szpitala. Podczas spaceru wykorzystał nieuwagę personelu i oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latniego mężczyznę i przekazali pod opiekę lekarzy.

We wtorek, około godz. 9 dyżurny komendy w Jarosławiu został zawiadomiony o zaginięciu mężczyzny, który przebywał na oddziale w jednym z jarosławskich szpitali. Dyżurny jednostki niezwłocznie skierował na miejsce policjantów, którzy ustalili jego rysopis i rozpoczęli poszukiwania. Powiadomiony o zaistniałej sytuacji dyżurny komendy w Przeworsku otrzymał informację, iż osoba o podanym rysopisie może przybywać na terenie Kańczugi w powiecie przeworskim.
Policjanci patrolujący ulice miasta zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Zatrzymany podawał fałszywe dane osobowe. Jednak okazało się, że 33-latek jest dobrze znany kańczuckim policjantom. W połowie ubiegłego roku spowodował wypadek. Kierował samochodem ?na podwójnym gazie?.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala i przekazany pod opiekę lekarzy.

 

ss1946166187


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny