Powrót

Festyn Rodzinny z Radiem Rzeszów- relacja

Sierpień 12, 2013

 

 

W dniu 4 sierpnia 2013 r. nad zalewem w Łopuszce Małej odbył się „Festyn Rodzinny z Radiem Rzeszów”.

Organizatorem Festynu był Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze, patronat honorowy sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga, współorganizatorzy to: Polskie Radio Rzeszów i Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR . Sponsorami imprezy byli: Zajazd „RANCZO” z Łopuszki Małej, którego właścicielka ufundowała nagrodę główną tj. telewizor LG 42″ w konkursie „Poszukiwacze skarbów” oraz Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Piękna słoneczna pogoda i przygotowane atrakcje sprawiły, że Łopuszkę Małą w tym dniu odwiedziło około 5 tys. ludzi z terenu miasta i gminy Kańczuga i nie tylko. Można było spotkać osoby z całego woj. podkarpackiego czego przykładem jest zwycięzca konkursu „Poszukiwacze skarbów” Pan G. Homa z miejscowości Kraczkowa.

Impreza rozpoczęła się zabawami dla dzieci. Następnie wystąpiły zespoły muzyczne biorące udział  w „Przeglądzie zespołów”. Po przeglądzie ze swoimi koncertami wystąpili: Zespół „THE BEATLEVS” z Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży Dzielnicy „Kolejowa” z miasta Lwowa (Ukraina ). W dalszej kolejności wystąpił zespół, który powstał w 1998 r. w Kańczudze, znany wszystkim zespół „HARATACZE”. Festyn zakończył się występem zespołu „VIR” z Rzeszowa.

Wspaniała pogoda, wspólna zabawa, przygotowane atrakcje sprawiły uczestnikom Festynu wiele pozytywnych, niezapomnianych doznań i wzruszeń.

 

img1494

 

http://okmigkanczuga.pl

 


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Kucab Heron maszyny