Powrót

Nietrzeźwy i bez uprawnień za kierownicą

Kwiecień 26, 2013

Wczoraj wieczorem w Adamówce koło Sieniawy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy, który w trakcie jazdy zgubił wózek dziecięcy. Badanie alkomatem 33-latka wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Wczoraj po godzinie 18 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że kierowca mitsubishi w miejscowości Adamówka nie stosował się do przepisów  drogowych. Na miejsce został skierowany patrol, który zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Mitsubishi Space Wagon. Jak się okazało, kierujący nim 33-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.
W trakcie wykonywania czynności policjanci odebrali zgłoszenie o znalezieniu na drodze w miejscowości Rudka wózka dziecięcego. Jak się okazało, wózek ten był przewożony przez nietrzeźwego kierowcę i w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia wypadł z pojazdu.
Mężczyzna  za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

271199169


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Heron maszyny Kucab