Powrót

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-latka

Luty 27, 2013

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę w miejscowości Rudka w powiecie przeworskim. Kierujący dostawczym mercedesem najechał na mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 24-latek zmarł.

W sobotę, przed godz. 17 dyżurny Policji w Przeworsku został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia o rannym mężczyźnie, który został przejechany przez samochód. Do zdarzenia doszło w miejscowości Rudka.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na znajdującego się na jezdni 24-letniego mężczyznę najechał dostawczy mercedes. Kierowca mercedesa odjechał z miejsca zdarzenia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.
Jak wstępnie ustalili policjanci, zdarzenie było poprzedzone bójką, do jakiej doszło przed miejscowym sklepem. Najprawdopodobniej gdy trzech  uczestników zdarzenia wsiadło do dostawczego mercedesa by odjechać, pojazd ruszając najechał na znajdującego się na jezdni 24-latka. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich 24-latek znalazł się na jezdni.
W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 19 do 27 lat.

 

ss1480687119 (1)


Copyright 2011 - 2017 Portal MojPrzeworsk.pl
Szik Frydrych Heron maszyny Kucab